Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

اقتباس سینمایی رمان «دختری در قطار» اکران می شود

اقتباس سینمایی رمان «دختری در قطار» اکران می شود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم «دختری در قطار» (The Girl on the Train) اقتباس سینمایی رمانی پرفروش، داستان زنی است که از پنجره قطار چیزی هولناک می بیند.

آگهی

فیلم «دختری در قطار» (The Girl on the Train) اقتباس سینمایی رمانی پرفروش، داستان زنی است که از پنجره قطار چیزی هولناک می بیند. ریچل با بازی امیلی بلانت، که پس از جدایی از همسرش به الکل معتاد شده است بصورت پنهانی زوجی را تعقیب می کند که به نظر می رسد زندگی کامل و خوشبختی دارند. با ناپدید شدن این زن، داستان وارد پیچیدگی می شود.

امیلی بلانت، بازیگر بریتانیایی که سال ۲۰۰۶ با فیلم «شیطان پرادا می پوشد» معروف شد می گوید: «جنبه تاریک و نگران کننده این شخصیت من را به بازی در فیلم جلب کرد. شخصیتی متفاوت، آسیب دیده و بی قرار است.» لوک اوانز، بازیگر نقش مقابل در افتتاحیه فیلم می افزاید: «داستان پر از شخصیت هایی است که از مشکلات، اعتیاد و کاستی های شخصیتی، عشق و از دست دادن رنج می برند. شخصیت من هم با مشکلات زیادی درگیر است و جوابی برای آنها ندارد. هیچ شخصیتی نداریم که ممتاز و شاخص باشد.»

شبی پس از نوشیدن الکل زیاد، ریچل در حال خونریزی و گیج از خواب بیدار می شود و در می یابد که زنی که از دور تعقیب می کرد ناپدید شده است. آشفتگی و سوالهای ریچل شروع می شود تا جاییکه به سلامت عقل خودش نیز شک می کند. تیت تیلور، کارگردان ۴۷ ساله آمریکایی با سابقه فیلم های موفق مانند «خدمتکاران» می گوید: «پرداختن به انسان، در بدترین وضعیت ها برای من جالب است. اعتیاد موضوع جدی است که تازه دنیا متوجه عمق آن شده و اکنون آن را یک بیماری جدی به شمار می آورد.»

فیلم اقتباسی از رمان تحسین شده پائولا هاوکینز، نویسنده بریتانیایی است. این تریلر روانشناختی که موضوع زن را در کنار ژانر جنایی بخوبی پیش می برد، بیش از ۱۱ میلیون جلد فروش جهانی داشته و به زبان فارسی نیز ترجمه شده است. فیلم «دختری در قطار» از ماه اکتبر اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد