«جنوب شهر با تو» آشنایی، عشق و ازدواج باراک و میشل اوباما

«جنوب شهر با تو» آشنایی، عشق و ازدواج باراک و میشل اوباما
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ترانه های محبوب، رقصیدن رییس جمهور آمریکا و همسرش را دیده ایم، حال اولین قرار ملاقات او با میشل، عشق و ازدواج آنها در فیلم سینمایی «جنوب شهر با تو» ۰SOUTHSIDE WITH YOU) زنده شده…

آگهی

ترانه های محبوب، رقصیدن رییس جمهور آمریکا و همسرش را دیده ایم، حال اولین قرار ملاقات او با میشل، عشق و ازدواج آنها در فیلم سینمایی «جنوب شهر با تو» ۰SOUTHSIDE WITHYOU) زنده شده است. داستان فیلم سال ۱۹۸۹ و از آشنایی میشل رابینسون وکیل ۲۵ سالگی شیکاگویی و باراک اوباما، کارآموز وکالت تابستانی شروع می شود.

تیکا سومپتر، بازیگر نقش میشل اوباما با اشاره به حال و هوای فیلم می گوید: «به نظر من فیلم سیاسی نیست، انسانی، عاشقانه و رمانتیک است، حتی برای کسانی که سیاست های اوباما را قبول ندارند غیرمنتظره است، با آنها احساس اشتراک بیشتری می کنیم. جدای از موضعگیری سیاسی، این فیلمی عاشقانه است و اگر کسی عاشق شده باشد، عشق و رنج آن را حس کرده باشد و یا بخواهد فیلمی گیرا ببیند حتما باید فیلم جنوب شهر با تو را تماشا کند.»

باراک اوباما ۲۸ ساله سه سال پس از اولین قرار ملاقاتشان سال ۱۹۹۲ با میشل رابینسون ازدواج کرد. در جنوب شهر شیکاگو و بخش سیاه پوست نشین که پس زمینه فیلم است، میشل جلوه هایی از خصوصیات رهبری همسر و رییس جمهور آینده را می بیند.

جان لجند، خواننده آمریکایی و تهیه کننده فیلم می گوید: «در آن لحظه سال ۱۹۸۹، بارقه ای از آینده آنها را می بینیم. باراک اوباما وکیلی بود که برای مردم کار می کرد و میشل هم وکیل بود و کار مشترک را شروع کردند. وضعیت مردم و شیکاگو را می دیدند. مشکلاتی بین مردم شهر و پلیس وجود داشت حتی امروز هم در اخبار می شنویم و رییس جمهور هر روز با آنها درگیر است. در فیلم می بینیم آنها به چه سمتی می روند و چه مسائلی برایشان اهمیت دارد.»

به گفته جان لجند آقای اوباما از فیلم آگاه است و افزود اگر فیلم را ببیند حتما از آن خوشش می آید. فیلم «جنوب شهر با تو» پس از نمایش در چندین جشنواره، در آمریکای شمالی در نمایش است و بزودی در بسیاری از کشورهای اروپایی اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد

ژان لوک گدار از بنیانگذاران موج نو سینمای فرانسه و جهان درگذشت

آمازون پرایم با پخش آگهی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» کنجکاوی هواداران و رسانه‌ها را برانگیخت