تازه های موسیقی: جدیدترین آلبوم لی آن رایمز، خواننده کانتری آمریکایی

تازه های موسیقی: جدیدترین آلبوم لی آن رایمز، خواننده کانتری آمریکایی
نگارش از Euronews

لی آن رایمز، خواننده سبک کانتری آلبوم جدیدی منتشر می کند که به گفته او فی البداهه ساخته شده است. این خواننده آمریکایی با شهرت بین المللی با اشاره به اینکه آلبوم «رمنانتز» (Remnants) به معنی بقایا تحت تاثیر موسیقی سول ساخته شده است می گوید: «مبنای آلبوم، موسیقی سول است. من تا چهار سالگی در می سی سی پی بزرگ شدم و متوجه نبودم ریشه های عمیق گاسپل، راک و سول تا چه اندازه بر موسیقی من تاثیر داشته است. آلبوم در واقع ترکیبی از همه اینها است.»

خواننده ۳۳ ساله که از ۱۳ سالگی به شهرت رسید می گوید موسیقی گاسپل و راک ریشه های اصلی و الهام بخش موسیقی او است. او در ادامه گفت: «عاشق موسیقی هستم. با گوش دادن به انواع موسیقی بزرگ شده ام. فکر می کنم با صدایم می توانم داستانی را صادقانه و با اصالت بیان کنم و اگر بتوانم رپ هم داشته باشم که فوق العاده می شود. می دانید در موسیقی هیچوقت نمی گویم، نمی شود یا نمی توانم، صادقانه بگویم. زیرا تجربه کردن و زنده نگه داشتن کار حرفه ای ام را دوست دارم. و برای این آلبوم هم از پیش تصمیم نداشتم سبک خاصی داشته باشد می خواستم داستانی را بیان کنم.»

لی آن رایمز خواننده ای شناخته شده با جوایز معتبر متعدد از جمله دو گرمی و دو جایزه بیل بورد است. پس از انتشار آلبوم در ماه اکتبر، خواننده آمریکایی تور جهانی خود را نیز از پاییز شروع می کند.