کمدیِ «شریک مهمانی عروسی»؛ چرا نباید به آگهی های دوست یابی اعتماد کرد؟

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
کمدیِ «شریک مهمانی عروسی»؛ چرا نباید به آگهی های دوست یابی اعتماد کرد؟

کمدیِ «شریک مهمانی عروسی» داستان دو برادر شرّ به نام مایکل و دیوید را روایت می کند که با مسخره بازیهای خطرناکشان همه میهمانی های خانوادگی را خراب می کنند، اما برای آنکه در عروسی خواهرشان شرّ به پا نکنند، پدر و مادرشان از آنها می خواهند با دو دختر برازنده به مهمانی بیایند. آنها که وقت زیادی ندارند، برای اینکار آگهی می دهند، اما ماجرا با پیدا شدن سر و کله دخترها پیچیده می شود.

داستان فیلم برگرفته از زندگی واقعی دو برادر به نامهای «دِیو و مایک استنگل» است. آنها که در مراسم افتتاحیه فیلم در لُس آنجلس حاضر شدند درباره ماجرای آگهی دوست دختریابی شان می گویند: «فیلم را ببینید. ماجرا همانطوری که در فیلم می بینید اتفاق افتاد. ما یه آگهی خیلی ابلهانه گذاشتیم روی اینترنت … و دنبال پایه برای مهمانی عروسی بودیم، اما جوابها خیلی بیشتر از انتظارمان بود.»

تاتیانا و آلیس، دو دختری هستند که وانمود می کنند آرام و سر به زیر اند و دل برادرها را می برند اما وقتی پایشان به هاوایی، یعنی محل برگزاری عروسی می رسد، آتش به پا می کنند و معلوم می شود که خیلی شَرتر از دو برادر هستند.

زَک اِفرون بازیگر این فیلم می گوید: «داستان فیلم عالی است. کم کم می فهمیم که این دخترها خیلی زرنگ اند. ماجرا این نیست که اتفاقی افتاده باشد و بعد از رویش کتاب بنویسند و بعد هم فیلمش را بسازند. نه، همه چیز حساب شده بوده، این دو برادر هم واقعا جذاب و باهوش اند.»

این دو برادر که تنها می خواستند برای همراهی در عروسی خواهرشان دختر مناسبی پیدا کنند سرانجام می بینند که در برابر زرنگی و ماجراجوییِ دخترها کم آورده اند.

فیلم «شریک مهمانی عروسی» به تازگی روی پرده سینماهای جهان رفته است.