یک سوم زوج های فرانسوی در سایت های دوست یابی به دنبال شریک جدید می‌گردند

 یک سوم زوج های فرانسوی در سایت های دوست یابی به دنبال شریک جدید می‌گردند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نتیجه این پژوهش نشان می دهند بیش از ۵۰ درصد از مردان فرانسوی و ۳۲ درصد زنان این کشور دست‌کم یک‌ بار به همسرانشان خیانت کرده اند.

آگهی

مطالعات موسسه نظرسنجی ایفوپ فرانسه نشان می دهد که ۳۳ درصد از زوجهای فرانسوی با عضویت در تارنماهای دوست یابی بدنبال شریک جدید و یا معشوقه هستند. 

این مطالعات نشان می دهند که ۲۵ درصد از فرانسوی‌ها یکی از اپلیکشن‌های دوست یابی را روی تلفن‌های همراه خود دارند. ۵۹ درصد از این فرانسوی‌ها را مردان بین ۲۵ تا ۳۴ سال تشکیل می دهند. مطالعات نشان می دهند که ۴۸ درصد از زوج‌های فرانسوی که به این قبیل سایت‌ها سر می‌زنند، موفق شده اند دست کم با یک نفر همبستری داشته باشند.

در این میان ۵۱ درصد زنان فرانسوی و ۸۱ درصد مردان در اولین دیدار با فرد جدید همبستر شده اند.

در میان زنان فعال در تارنماهای دوست یابی بیشترین آمار مربوط به زنان بین ۳۰ تا ۳۹ سال است. این آمارگیری‌ها از سوی موسسه ایفوپ در تاریخ ۲۸ دسامبر آغاز و سوم ژانویه سال جاری میلادی به پایان رسید. در این آمارگیری‌ها دو هزار و دوازده فرانسوی از افراد ۱۸ تا ۶۹ ساله در این آمارگیری حضور داشته اند.

آمارها نشان می دهند بیش از ۵۰ درصد از مردان فرانسوی و ۳۲ درصد زنان این کشور دست‌کم یکبار به همسرانشان خیانت کرده اند. در این مطالعات می خوانیم که شمار این افراد در نیم قرن اخیر افزایش بی‌سابقه‌ای داشته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نیمی از زنان فرانسه در وسایل حمل ونقل عمومی احساس ناامنی می کنند

کمدیِ «شریک مهمانی عروسی»؛ چرا نباید به آگهی های دوست یابی اعتماد کرد؟

قوانین عجیب فرانسه؛ از ممنوعیت برهنگی در خانه تا مخالفت والدین با ازدواج فرزندان