Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

آلبوم تازه «زیگی مارلی»: عشق و صلح

آلبوم تازه «زیگی مارلی»: عشق و صلح
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آخرین آلبوم «زیگی مارلی» که نام خود او را بر خود دارد به تازگی روانه بازار شده است.

آگهی

آخرین آلبوم «زیگی مارلی» که نام خود او را بر خود دارد به تازگی روانه بازار شده است.

این خواننده جاماییکایی درباره نام این آلبوم می گوید:«وقت اسم گذاشتن برای آلبوم، چیزی به ذهنم نرسید، پس اسمش را گذاشتم «زیگی مارلی». اما بعد که به کار خودم خوب فکر کردم فهمیدم که چرا به صورت ناخودآگاه این اسم را روی آلبوم گذاشتیم. در واقع، در کارِ این آلبوم، مهندسی کار هم با من بود، یعنی همه آن کارهای فنی را کردم که معمولا خودم برای آلبوم هایم انجام نمی دهم.»

این خواننده ۴۷ ساله که هفت بار برنده جایزه گرمی شده، سال گذشته با حضور در یکی از سریالهای شبکه «سی بی اس» بازیگری را هم تجربه کرد.

ZM Bus stop bench promotions around #losangeles#newmusic#reggae#summer#summervibes#ziggymarleypic.twitter.com/4zO8vWSewj

— Ziggy Marley (@ziggymarley) 17 mai 2016

اما کارهای اخیر او بیش از همیشه رنگ و بوی سیاسی پیدا کرده است. او خود در این باره می گوید: «آنچه را که در دنیا اتفاق می افتد می بینم، یعنی همه اتفاقاتی که در خاورمیانه و در روسیه می افتد. مردمی که رنچ می کشند، مردمی که فقط می خواهند در صلح و صفا زندگی کنند، بخاطر درگیریهای سیاسی و مذهبی عذاب می کشند. افراد می خواهند زندگی کنند و به هم محبت کنند، مهم نیست شما باشید یا من، ما می خواهیم زندگی در آرامش زندگی کنیم. نیاز نیست به همه حکومت کنیم، نیازی نیست شما را وادار کنم که به آنچه من باور دارم اعتقاد داشته باشید. همینطور که هستیم خوب است. این رنجها کافی است. این آلبوم هم حاصل یک الهام است. یک پیغام است.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟