«خائن محبوب ما» روایتی جدید از سینمای جاسوسی بریتانیا

«خائن محبوب ما» روایتی جدید از سینمای جاسوسی بریتانیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم جاسوسی «خائن محبوب ما» (OUR KIND OF TRAITOR) داستان زوجی است که در تعطیلات مراکش، به دام یک الیگارش روس و یکی از با نفوذترین پولشویان میلیاردی

آگهی

فیلم جاسوسی «خائن محبوب ما» (OUR KIND OF TRAITOR) داستان زوجی است که در تعطیلات مراکش، به دام یک الیگارش روس و یکی از با نفوذترین پولشویان میلیاردی می افتند و سفری ناخواسته، آنها را به پاریس، آلپ سوییس و لندن می کشاند.

رمان «خائن محبوب ما» نوشته جان لوکاره، نویسنده ۸۱ ساله بریتانیایی سال ۲۰۱۰ منتشر شد و فیلمنامه آن توسط حسین امینی، فیلمساز ایرانی بریتانیایی نوشته شده است.

بازیگران فیلم نائومی هریس، اوان مک گریگور و دمیان هریس در افتتاحیه فیلم در لندن شرکت کردند. سوزانا وایت، کارگردان در این مراسم گفت: «من از علاقمندان همیشگی جان لوکاره بودم. از فیلم «جاسوسی که از سردسیر آمد» با بازی ریچارد برتون تا امروز. امکان ساختن این فیلم فرصت فوق العاده ای بود.»

دمیان لوییس که از او به عنوان جیمز باند آینده یاد می شود، در این فیلم در نقش مامور ام آی سیکس (سازمان ضد جاسوسی) بریتانیا ظاهر می شود. او که از بازیگران با سابقه تلویزیون بریتانیا می گوید: «مهمترین موضوع فیلمنامه و کارگردان است. در فیلم، تئاتر یا رادیو داستان هر اثر، عنصر و جذابیت اصلی است.»

فیلم «خائن محبوب ما»، با ماجراهای پر هیجان در لوکیشنهای خیره کننده ای در مراکش و شهرهای اروپایی فیلمبرداری شده است. فیلم در تاریخهای مختلف ماه مه و ژوئن در سینماهای بعضی از کشورهای اروپایی و ژوییه در آمریکا اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد