Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

«آسمان»؛ رهایی در جاده های آمریکا

«آسمان»؛ رهایی در جاده های آمریکا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم «آسمان» محصول مشترک آلمان و فرانسه داستان زندگی رُمی، با بازی دیان کروگر، را نشان می دهد که همراه همسرش ریشارد، با بازی ژیل لُلوش، به آمریکا سفر

آگهی

فیلم «آسمان» محصول مشترک آلمان و فرانسه داستان زندگی رُمی، با بازی دیان کروگر، را نشان می دهد که همراه همسرش ریشارد، با بازی ژیل لُلوش، به آمریکا سفر کرده است. در خلال این سفر، رُمی تصمیم می گیرد به رابطه نابسامان خود با ریشارد پایان دهد.

دیان کروگر درباره بازی در این فیلم می گوید: «آدمهای زیادی خود را در وضعیتی می یابند که احساس خوشبختی نمی کنند. آنها می ترسند که به رابطه شان پایان دهند. سن شما هر چه بالاتر می رود، کمتر برای تغییر وضعیت خطر می کنید. فیلم به امکان عشق، زندگی و هر آنچه شما در زندگی تاکنون انجام نداده اید می پردازد.»

دیان کروگر پیش از این در فیلمهایی با بودجه کلان مانند «تروا» بازی کرده است. ولی او می گوید بازی در فیلمهایی مانند «آسمان» را ترجیح می دهد. این فیلم به کارگردانی فابین برتو ساخته شده است. این دو سابقه همکاری طولانی با یکدیگر دارند.

دیان کروگر درباره این همکاری می گوید: «آخرین کار مشترکمان “پای برهنه بر روی حلزون” نام داشت که ۵ سال پیش در جشنواره کن برنده شد. مدتی برای ساخت فیلم تازه گیج بودیم و خیال پردازی می کردیم. می خواستیم یک فیلم عاشقانه که در جاده می گذرد بسازیم. اینگونه ایده فیلم تازه به ذهنمان رسید. به گمانم ساخت یک فیلم در آمریکا برای بسیاری از کارگردانان اروپایی نهایت بلند پروازیشان است.»

سفر بر روی جاده همراه با دیدارها، اتفاقات غافلگیر کننده و یافتن امیدی تازه است.
این فیلم پیش تر در سینماهای آمریکا به نمایش در آمد و اکنون در سینماهای فرانسه در حال اکران است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد