«من قبل از تو»؛ فیلمی در ستایش عشق

«من قبل از تو»؛ فیلمی در ستایش عشق
نگارش از Euronews

فیلم «من قبل از تو» محصول آمریکا بر اساس رمان پر فروشی با همین نام درباره شکل گیری رابطه ای عاشقانه است.

لوییزا کلارک با بازی امیلیا کلارک، دختری است که به دنبال کار می گردد و هر شغلی را قبول می کند. وی می پذیرد در خانه ویلیام ترینِر، جوان ثروتمندی که به دلیل یک سانحه توانایی راه رفتن را از دست داده به عنوان مددکار مشغول به کار شود.

امیلیا کلارک درباره بازی در این فیلم می گوید: «داستانی بس عاشقانه است که تصورش را نمی توانید بکنید. ولی به صورت قابل ملاحظه ای احساسی است. زیبا و تلخ است. حسابی گریه آدم را در می آورد.»

«من قبل از تو» چهارمین فیلم سینمایی است که امیلیا کلارک در آن بازی می کند. وی پیش از بازی در این فیلم، در بخشهایی از سریال تلویزیونی «بازی تاج و تخت» ایفای نقش کرده است. فیلم «من قبل از تو» هنگامی ساخته شد که عوامل این سریال تلویزیونی در استراحت به سر می بردند.

امیلیا کلارک درباره تجربه متفاوتش در این فیلم سینمایی می گوید : «بخاطر وقفه در ساخت سریال، بخت با من یار بود. فیلم “من قبل از تو” درست در همان زمان ساخته شد. به عنوان بازیگر، تغییر نقش جذاب بود. زیرا در این فیلم خیلی زیاد به نقش نزدیکتر بودم تا در سریال “بازی تاج و تخت”.»

لوییزا موفق می شود میل زندگی را به ویلیام بازگرداند. با گذشت زمان، رابطه ای عاشقانه بین لوییزا و ویلیام شکل می گیرد. این فیلم از ماه ژوئن در سینماهای اروپا به نمایش در خواهد آمد.