Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پیوند باخ و هندل در باله یونانی «پیوندها»

پیوند باخ و هندل در باله یونانی «پیوندها»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«اپرا باله ملی یونان» میزبان نمایش «پیوندها» (Links) به کارگردانی آندونیس فونیاداکیس (Andonis Foniadakis)، هنرمند سرشناس این کشور است. «پیوندها» به

آگهی

«اپرا باله ملی یونان» میزبان نمایش «پیوندها» (Links) به کارگردانی آندونیس فونیاداکیس (Andonis Foniadakis)، هنرمند سرشناس این کشور است. «پیوندها» به بزرگداشت باخ و هندل، دو موسیقدان بزرگ قرن هفدهم اختصاص دارد که اگرچه در دو شهر همجوار و در یک سال بدنیا آمدند اما هرگز همدیگر را ندیدند.

این رقص پرداز یونانی با شهرت بین المللی و سابقه کار در بسیاری از باله های معتبر دنیا می گوید: «من عاشق موسیقی باروک هستم و در این ژانر دو آهنگساز بزرگ داریم. هدف من نمایشی از هر دو آهنگساز بود. انگیزه ام کنجکاوی و عشق به موسیقی است. از قطعات کمتر شنیده شده موسیقی آنها استفاده کردم تا چشم انداز تازه ای از موسیقی با همزیستی دو آهنگساز بزرگ آفریده شود.»

آندونیس فونیاداکیس از سپتامبر مدیریت «اپرا باله ملی یونان» را به عهده می گیرد. افتتاحیه نمایش «پیوندها» با استقبال بسیار تماشاگران و رسانه ها همراه بود. همه بلیط های این نمایش که تا ۲۳ آوریل ادامه دارد فروخته شده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟