Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

برگزاری هفته مد پاکستان در شهر کراچی

برگزاری هفته مد پاکستان در شهر کراچی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هفته مد پاکستان با نمایش مجموعه های بهار و تابستان امسال، در شهر کراچی برگزار شد. هفته مد کراچی یکی از بزرگترین رویدادهای مد این کشور است. «گلابو»

آگهی

هفته مد پاکستان با نمایش مجموعه های بهار و تابستان امسال، در شهر کراچی برگزار شد. هفته مد کراچی یکی از بزرگترین رویدادهای مد این کشور است. «گلابو» برند پاکستانی است که سال ۲۰۰۵ توسط مهین خان تاسیس گردید.

این طراح ۷۰ ساله که فعالیت خود در دنیای مد پاکستان را از دهه هفتاد میلادی شروع کرد می گوید: «برند من، پاکستانی اما کلکسیون این بار، شاد و راحت ویژه کراچی است. مردم کراچی باز و آماده ایده های تازه و تلفیق فرهنگها هستند. ما ساده و آسانگیر هستیم. برند من گلابو همان راحت است. آسان و سبک و زیبا.»

مجموعه وردا سلیم، طراح نسل تازه که به کاربرد رنگ و طرح های خاص شهرت دارد در یکی از روزهای هفته مد عرضه شد. مجموعه او از کورتا، یا بلوز کوتاه سنتی پوشاک زنان و مردان پاکستان بهره زیادی برده است. یکی دیگر از نامهای تجاری شرکت کننده، برند «کایسریا» ویژه پوشاک لوکس و لباس عروس است که در پاکستان بازار مهمی دارد. در پایان، یکی از مجموعه های دیدنی، کار «خانه دیپاک پروانی»، نام تجاری معروف پاکستان عرضه شد.

در طول سه روز هفته مد کراچی، دهها طراح مجموعه های بهار و تابستان خود را نمایش دادند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟