Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

تک آهنگ «پول» یادگار دوران بی پولی گروه موفق بریتانیایی

تک آهنگ «پول» یادگار دوران بی پولی گروه موفق بریتانیایی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه بریتانیایی لاوسون با انتشار تک آهنگ خود به علاقمندان موسیقی پاپ-راک نوید می دهند که آلبوم جدیدشان هم در راه است. آهنگ «پول» از آن جمله آهنگهایی

آگهی

گروه بریتانیایی لاوسون با انتشار تک آهنگ خود به علاقمندان موسیقی پاپ-راک نوید می دهند که آلبوم جدیدشان هم در راه است.

آهنگ «پول» از آن جمله آهنگهایی است که با یک بار گوش کردن در ذهن می ماند. بخصوص این خط شعر آن که جمله ای کلیدی در آهنگ است: «پول کجاست؟»

برای اعضای این گروه آهنگ «پول» حاصل دوران بی پولی است. اندی براون خواننده اصلی گروه و نوازنده گیتار می گوید: «تک آهنگ “پول” یک آهنگ بامزه است که ایده آن را از سالها قبل داشتیم. وقتی که ما هنوز قراردادی را امضا نکرده بودیم و در حال اجرا در حاشیه شهر بودیم بدون این که پولی داشته باشیم، پشت یک خودرو برای خنده می خواندیم “پول کجاست؟” از سال گذشته بر روی این موضوع کار کردیم و وقتی در نشویل بودیم آن را تبدیل به این آهنگ پاپ-راک شبیه سرود کردیم.»

آلبوم اول گروه لاوسون به نام «میدان چَپمَن» با استقبال خوبی روبرو شد و احتمالا جیب اعضای گروه را پر از پول کرد. به همین دلیل نمی توان پول را دغدغه اصلی گروه سازنده این آهنگ تلقی کرد. این آلبوم که چهار سال قبل منتشر شد، تا رده سوم آلبومهای پرفروش بریتانیا صعود کرد.

آنها آماده هستند که با انتشار آلبوم جدید، موفقیت میدان چپمن را تکرار کنند. اندی براون می گوید: «شاید حدود یک سالی می شود که ما در حال اجرای برنامه های مختلف در تور کنسرتهایمان هستیم. به همین دلیل کاملا آماده انتشار آلبوم جدید شده ایم. من کمی مریض شده بودم و مجبور شدیم که برای مدتی از کار فاصله بگیریم. حالم بهتر شده است. حالا کاملا آماده انتشار آلبوم جدید هستیم. همه کارها انجام شده است.»

نام گروه از نام جراح اندی براون گرفته شده است که چند سال قبل در یک جراحی پانزده ساعته تومور مغزی خطرناکی را از سر او برداشت و جان او را نجات داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟