«نگهبان» تلاش دو نوجوان برای حفظ حق عشق و زندگی

«نگهبان» تلاش دو نوجوان برای حفظ حق عشق و زندگی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم سینمایی «نگهبان» (Keeper) موضوع این هفته سینمای دیگر است. اگر چه داستان فیلم تازه نیست و بارها در سینما تجربه شده ولی پرداخت سینمایی گیوم سنز

آگهی

فیلم سینمایی «نگهبان» (Keeper) موضوع این هفته سینمای دیگر است. اگر چه داستان فیلم تازه نیست و بارها در سینما تجربه شده ولی پرداخت سینمایی گیوم سنز (Guillaume Senez)، کارگردان فرانسوی بلژیکی فوق العاده و دیدنی است.

دو نوجوان، شخصیت های اصلی فیلم هستند. ملنی ۱۵ ساله می فهمد که حامله شده است. ماکسیم از شنیدن این خبر وحشت می کند ولی بتدریج هر دو با موضوع کنار می آیند و در نهایت تصمیم می گیرند بچه را حفظ کنند. در حالی که مادر ملنی مخالف سرسخت نگه داشتن بچه است روشن می شود که این تنها مشکل این زوج نوجوان نیست.

کارگردان، داستان را زاویه دید ماکسیم روایت می کند، او پسری پر از تردید ولی مصمم به حمایت خانواده کوچک خود با تنها مهارتش، دروازه بانی است. با اینکه شخصیت ها نوجوان هستند، اما این فیلم نوجوانان نیست و موضوع اصلی آن انکار است. فیلمنامه بی عیب و نقص، بازی ها بسیار قوی و فیلم تا انتها غیرقابل پیش بینی باقی می ماند. فیلم «نگهبان» بزودی در فرانسه اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد

ژان لوک گدار از بنیانگذاران موج نو سینمای فرانسه و جهان درگذشت