Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

کلکسیون وویان وست وود: سرپیچی از کلیشه های جنسیتی در پوشاک

کلکسیون وویان وست وود: سرپیچی از کلیشه های جنسیتی در پوشاک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هفته مد پاریس با ارائه پوشاک آماده پوشیدن برای پاییز و زمستان سال آینده برگزار شد. در این رویداد که در مکان های مختلف شهر پاریس برگزار می شود طراحان

آگهی

هفته مد پاریس با ارائه پوشاک آماده پوشیدن برای پاییز و زمستان سال آینده برگزار شد. در این رویداد که در مکان های مختلف شهر پاریس برگزار می شود طراحان بین المللی با مجموعه های متنوع شرکت داشتند.

مجموعه استلا مک کارتنی، طراح بریتانیایی نمایش مد را تحت الشعاع خود قرار داد. مجموعه او در عین سبکی و شیک بودن بسیار زنانه و راحت است و کفش ها نیز راحت و اسپرت هستند.
کلکسیون راحت پوش جیامباتیستا والی طراح و برند ایتالیایی برای پاییز و زمستان سال آینده تاکید بر شلوارهای روی مچ و کمی کوتاه بود. مجموعه از پیراهن و کت های کوتاه بی بهره نیست.
نمایش مد لئونارد، برند فرانسوی بازگشتی به گذشته و آرشیو طراحی های این نام تجاری بود. طراح اصلی لئونارد چندی پیش فعالیت مستقل خود را شروع کرد و مدیر این برند فرانسوی می گوید عجله ای برای جایگزین کردن طراح اصلی ندارد.

وویان وست وود، طراح معروف بریتانیایی مفهوم جنسیت در پوشاک را بهم ریخته و در این مجموعه خود برای پاییز و زمستان سال آینده، به همسر و همکار قدیمی خود ادای احترام کرده است. کلکسیون های این طراح با سابقه همیشه سرشار از عناصر پانک و بی اعتنایی به کلیشه های جنسیتی بوده و اما این نمایش او بطور خاص از مدل های مرد بیش از گذشته بهره برده است.

هفته مد پاریس تا نهم مارس در مکان های مختلف این شهر در جریان است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟