Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

فیلم «سقوط لندن» با بازی مورگان فریمن و کارگردانی بابک نجفی

فیلم «سقوط لندن» با بازی مورگان فریمن و کارگردانی بابک نجفی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم «سقوط لندن» ماجرای حمله تروریستی به پایتخت بریتانیا را روایت می کند. نخست وزیر بریتانیا تحت شرایط مرموزی درگذشته است و مراسم تشییع جنازه او در

آگهی

فیلم «سقوط لندن» ماجرای حمله تروریستی به پایتخت بریتانیا را روایت می کند. نخست وزیر بریتانیا تحت شرایط مرموزی درگذشته است و مراسم تشییع جنازه او در لندن صحنه حضور گسترده رهبران جهان غرب است.

تروریست ها در پی آن هستند که از حضور این رهبران استفاده کرده و این مراسم را به مرگبارترین رویداد جهان تبدیل کنند و رهبران کشورهای غربی را به قتل برسانند. این فیلم یادآور فیلم هیجان انگیز «سقوط المپیوس» در سال ۲۰۱۳ و حمله تروریستی به کاخ سفید است.

بازیگران اصلی فیلم از جمله جرارد باتلر، آرون اکهارت، آنجلا باست و مورگان فریمن که پیش از این در فیلم «سقوط المپیوس» مشارکت داشته اند، در مراسم اولین نمایش این فیلم در لوس آنجلس روی فرش قرمز آمدند.

جرارد باتلر می گوید: «داستان فیلم این است که ما در لندن هستیم و حمله ای علیه رهبران جهان رخ می دهد. حمله در مقیاس وسیعی است و تنها حمله به کاخ سفید را در بر نمی گیرد. و بعد راه فراری پیدا می شود و باقی فیلم جریان حملات آنها برای شکار رهبران جهان به شیوه های متفاوت است.»

آنجلا باست بازیگر ۵۷ ساله هالیود جریان ساخت این فیلم را شبیه یک مهمانی خانوادگی می داند. او می گوید: «برمی گردید به کاری با آرون، جرارد و مورگان و جمعی که آشناست. فضایی مطئمن و آشنا برای شما. شخصت های تقریبا مشابه هستند، فضا مثل این است که شما یک لباس راحت و کفش های به پا داشته باشید که قبلا از آن استفاده کرده اید.»

فیلم «سقوط المپیوس» در زمان پخش شاهد انتقادات زیادی بود با این حال با ۷۰ میلیون دلار بودجه ساخت، توانست ۱۶۰ میلیون دلار فروش داشته باشد. فیلم «سقوط لندن» با بودجه ۱۰۵ میلیون دلاری تحت فشار بیشتری برای موفقیت تجاری خواهد بود.

مورگان فریمن دیگر بازیگر مطرح این فیلم می گوید: «فشارها بسیار کمتر بود زیرا شما کسانی که با آنها کار می کنید را می شناسید و همچنین تمام کارهایی که باید انجام دهید و همه چیز تقریبا مشخص بود. در کل همه چیز آسانتر است وقتی بر می گردید که کار مشابهی انجام دهید.»

تیزر فیلم «سقوط لندن» در ماه ژوئیه گذشته منتشر شد و برای انتشار در این تاریخ مورد انتقاد قرار گرفت زیرا تیزر فیلم همزمان با سالگرد حملات هفتم ژوئیه ۲۰۱۵ لندن رونمایی شد، حمله ای که طی آن ۵۲ نفر کشته شدند.

بابک نجفی کارگردان ایرانی تبار سوئدی این فیلم را کارگردانی کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد