Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نگاهی به طرحهای برجسته هفته مُد میلان

نگاهی به طرحهای برجسته هفته مُد میلان
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«رنگ مشکی» و استفاده از «حجم» بن مایه اصلی مدل های جورجیو آرمانی برای گلچین پاییزه- زمستانه اش است. طراح این مارک ایتالیایی روز دوشنبه و در جریان

آگهی

«رنگ مشکی» و استفاده از «حجم» بن مایه اصلی مدل های جورجیو آرمانی برای گلچین پاییزه- زمستانه اش است. طراح این مارک ایتالیایی روز دوشنبه و در جریان آخرین روز از هفته مد میلان از طرح جدید جورجیو آرمانی رونمایی کرد.

استفاده از پارچه های ابریشمی نرم با طرح های برجسته و لباس های شب تیره رنگ و چکمه هایی با پاشنه های سیاه و سفید براق از دیگر نکات چشمگیر در گلچین جدید جورجیو آرمانی است.

میسونی، گلچین شاعرانه

برند «میسونی» در گلچین جدید خود، استفاده از رنگ های متنوع را در دستور کار قرار داده است. نوارهای عمودی و زیک زاک های افقی به کار رفته در ساق ها و تونیک ها نیز از نظر حضار جالب ارزیابی شدند.

مارونی، اغراق در اندازه

چیزی که بیشتر در گلچین جدید مارک «مارنی» به چشم می آمد استفاده از دکمه های بزرگ و آستین های بلند در زمینه ای از رنگ خنثی بود. در کنار اینها نباید تکیه بر مدل های راه راه، جیبهای بزرگ و بالاتنه های پولک دوزی شده رنگارنگ را فراموش کرد.

فانتزی دولچه و گابانا

دولچه و گابانا سعی کرده در نمونه های جدید زنانه خود، خلاقیت در فانتزی را به نمایش بگذارد. استفاده از زیورآلات درخشان و لباس های پر زرق و برق را باید یکی از محورهای اصلی طرح های این مارک ایتالیایی برای پاییز امسال دانست. و همینطور لباسهای شب که تک گل های بزرگ و برجسته روی آنها چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟