Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

«انتخاب»، اقتباسی سینمایی از یک عشق رمانتیک

«انتخاب»، اقتباسی سینمایی از یک عشق رمانتیک
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هنگامی که دو نفر به یکدیگر دلباخته می شوند و یکی از این دو درگیر رابطه با دیگری است مسائل پیچیده می شوند. فیلم «انتخاب» بر اساس داستانی از نیکولاس

آگهی

هنگامی که دو نفر به یکدیگر دلباخته می شوند و یکی از این دو درگیر رابطه با دیگری است مسائل پیچیده می شوند.

فیلم «انتخاب» بر اساس داستانی از نیکولاس چارلز اسپارکس نویسنده آمریکایی ساخته شده است. این فیلم زندگی مردی با نام تراویس را نشان می دهد که عاشق همسایه تازه اش گبی دانشجوی پزشکی می شود. داستان در شهری ساحلی بوفور در کالیفرنیای شمالی می گذرد.

ترسا پالمر بازیگر نقش گبی از حسش هنگام بازی در این فیلم چنین می گوید: «به گمانم زندگی سیاه و سفید نیست. این فیلم کمکم کرد تا برخی از دیدگاههایم را درباره خیانت و مسائلی از این دست تغییر دهم. گبی واقعا در نبرد با عقل و دلش است. او نمی خواهد به کسی آسیب برساند یا کسی را ناراحت کند. ولی او ناچار است به خواسته دلش گوش کند و با تراویس باشد. بله این زشت، احمقانه، ترسناک و گیج کننده است. ولی این زندگی است. زندگی پر از پستی و بلندی است.

بنیامین والکر بازیگر نقش تراویس درباره قضاوتهای رایج می گوید: «اینکه اگر شخصیت مرد در چنین وضعیتی قرار داشت، مسئله خیانت شاید طبیعی به نظر می رسید، داوری احمقانه ای است. اینچنین مقایسه ای غیر قابل فهم و احمقانه است.»

رمان «انتخاب» سال ۲۰۰۷ به چاپ رسید. نیکولاس چارلز اسپارکس نویسنده این اثر در مجموع ۱۸ داستان چاپ کرده است. چندین اثر او در سطح بین المللی از پر فروش ترین ها بوده اند. تاکنون از ۱۲ اثر او اقتباس سینمایی شده است.

فیلم «انتخاب» قرار است چند روز پیش از جشن سن ولنتاین بر روی پرده سینماهای آمریکا رود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد