Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

برگزاری هفته مد لباسهای مردانه در نیویورک

برگزاری هفته مد لباسهای مردانه در نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در پی برگزاری موفقیت آمیز هفته مد لباس های مردانه در ژوییه سال ۲۰۱۵ در نیویورک، این شهر پذیرای هفته مد لباسهای پاییزی زمستانه مردانه شده است. هفته مد

آگهی

در پی برگزاری موفقیت آمیز هفته مد لباس های مردانه در ژوییه سال ۲۰۱۵ در نیویورک، این شهر پذیرای هفته مد لباسهای پاییزی زمستانه مردانه شده است.

هفته مد که تا چهارم فوریه به طول خواهد انجامید شامل ۶۰ نمایش در شورای طراحان مد است.

کارلوس گارسیا ولز، طراح مد و استاد معماری در هاروارد، درباره طرحهای خود که الهام گرفته از خانه بدوشان است می گوید: «این مجموعه بر ایده یک خانه بدوش متمرکز است که به چشمه های آب گرم سوییس می رود. ایده اصلی نشان دادن این جستجو گر در لباسهای مختلف است. ما کلی لباسهای مختلف داریم که با یکدیگر ادغام می شوند. برخی از لباسها اصلی هستند و برخی دیگر در زیر لباسهای دیگر خودنمایی می کنند.»

برای مایک روبین روز نخست هیجان انگیز بود.او متولد کالیفرنیای جنوبی است و در اوایل دهه هشتاد موسیقی پانک اجرا می کرده و علاقمند به موج سواری بوده است. در هفته مد امسال، وی برای نخستین بار به طور کامل مجموعه طرحهایش را به اجرا گذاشته است.

مایک روبین درباره انگیزه کارش می گوید: «من به مد روی آوردم زیرا می خواستم نحوه لباس پوشیدن را به مردهای هم سن و سال خودم که با موج سواری و موسیقی روی صحنه بزرگ شده بودند نشان دهم. می خواستم آنها را اهل دل ولی نه چندان جوان نشان دهم.»

مجموعه مایک روبین شامل ترکیبی از لباسهای قدیمی است. او همچنین تلاش کرده با وارد کردن عناصری بی بدیل به مجموعه خود فردیت بخشد.

ادموند اویی متولد مالزی نیز طراح مد دیگری است که در هفته مد نیویورک شرکت کرده است. وی در طرحهای خود برشهای چشم گیر را با عناصر علمی تخیلی در هم آمیخته است. او درباره ویژگی طرحهایش می گوید: «این مجموعه دانش آموزی در زمان آینده را نشان می دهد. وقتی به دانش آموزان فکر می کردم آنها را با یونیفورمهای امروزیشان نمی دیدیم. آنها لباسهایی شبیه آنچه که می بینید بر تن داشتند.»

طراحان مد دیگری مانند کلوین کلاین و تامی هیلفیگر از جمله شرکت کنندگان هفته مد نیویورک هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟