Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

فیلم های برتر «انجمن تهیه کنندگان آمریکا»

فیلم های برتر «انجمن تهیه کنندگان آمریکا»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جایزه برتر «انجمن تهیه کنندگان آمریکا» برای فیلم شاخص سال به «رکود بزرگ» (The Big Short) اهدا شد. این فیلم نگاهی کمدی به بحران مالی هشت سال پیش

آگهی

جایزه برتر «انجمن تهیه کنندگان آمریکا» برای فیلم شاخص سال به «رکود بزرگ» (The Big Short) اهدا شد. این فیلم نگاهی کمدی به بحران مالی هشت سال پیش آمریکاست.

با شرکت کریستین بیل، برد پیت، رایان گاسلینگ و استیو کارل، فیلم با زاویه دید متفاوت به عملکرد معامله گران و مدیران مالی در وام دهی و بهره های بانکی سرسام آور، نقش وال استریت در سوق دادن آمریکا به سوی بحران اقتصادی را تصویر می کند.

این فیلم که در کسب جوایز گلدن گلوب و انجمن منتقدان بی نصیب ماند اکنون در موقعیت بهتری برای دریافت اسکار قرار گرفته است. در مراسم شنبه شب در لس آنجلس، دید گاردنر و جرمی کلایندر تهیه کنندگان فیلم از همکار تهیه کننده شان، برد پیت، کنجکاوی و تلاش او برای یافتن معنا، و همچنین خلق بستری برای عقلانیت و عدالت تشکر کردند.

جایزه تهیه کنندگی برای بهترین مستند به فیلم «ایمی واینهاوس» و تهیه کننده آن جیمز گی ریس تعلق گرفت. فیلم از نامزدان دریافت اسکار در همین رشته است.

فیلم وارونه (Inside Out) جایزه بهترین انیمیشن را نصیب جوناس ریویرا، تهیه کننده آن کرد. این فیلم که سفری به دنیا ذهنی یک دختر بچه است از بخت های اصلی دریافت اسکار انیمیشن به حساب می آید.

«بازی تاج و تخت»، «فارگو» و «ترنس پرنت» جایزه بهترین مجموعه های تلویزیونی را دریافت کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد