Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

کلکسیون های مردانه دراولین هفته مد سال ۲۰۱۶ در لندن

کلکسیون های مردانه دراولین هفته مد سال ۲۰۱۶ در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اولین هفته مد سال ۲۰۱۶ در لندن برگزار شد. از سال ۲۰۱۲ کلکسیون مردانه بخش مهمی از این رویداد بوده است. مرگ دیوید بوئی خواننده سرشناس، نمایش بربری را

آگهی

اولین هفته مد سال ۲۰۱۶ در لندن برگزار شد. از سال ۲۰۱۲ کلکسیون مردانه بخش مهمی از این رویداد بوده است. مرگ دیوید بوئی خواننده سرشناس، نمایش بربری را تحت تاثیر قرار داده بود و مارک رانسون آهنگساز و تهیه کننده می گوید: «پذرفتن خبر ساده نیست. کسی که بیش از سی سال از وجودش بهره مند بودی ناگهان رفته است. غم انگیز و تراژیک، برای خانواده و نزدیکانش سخت است. ولی برای ما موسیقی او جاوادنه است. الهام بخش و الگویی برای سه نسل از موسیقدانها است.»

بربری استیو مک کوئین، کارگردان از مهمانان دیگر این نمایش می گوید: «او خودش و جزیی از لندن بود. هنرمندی که زندگیش تجربه کردن و خلاقیت بود. نمی توانی بی دغدغه و آرام بگذرانی. گاهی باید روی علایق پا بگذاری و او بارها این کار را کرد.» مجموعه پاییز و زمستان سال ۲۰۱۶ بربری با اجرای موسقی بنجامین کلمنتاین برگزار شد. موسیقی زنده این خواننده برنده جایزه مرکوری غم انگیز و اندوهناک و با نمایش پوشاک کلاسیک بربری همراه بود. الکساندر مک کوئین نمایش الکساندر مک کوئین روز یکشنبه با انبوهی از تماشاگران برگزار شد. مدل ها کت و شلوار های شیک و با وقار، کت های و بارانی های رومانیتک را به نمایش گذاشتند. فسیل های بزرگ جانوران روی پارچه های ابریشمی اشاره ای به مضمون داروین در این مجوعه است. سیاه و سفید یکی از رنگ های اصلی با افشانه ای از طلایی و یا قرمز تند از امضاهای همیشگی سارا برتون، طراح مجموعه است. بل استاف
مجموعه بل استاف هم روز یکشنبه در ساختمان مخروبه و قدیمی آجری عرضه شد. سردی محل نمایش بهترین موقعیت را برای نمایش این پوشاک که ویژه موتورسواران، ماجراجویی و سفرهای سرد است فراهم کرده بود. نام مجموعه «بسوی شمال» و برای ماجراهای خشن، با کارآیی و استایل طراحی شده است.

تاپ من
مجموعه برند تاپ من با طیف وسیعی از سبک ها و مدل به نمایش در آمد، از طراحی دهه ۹۰ و ۷۰ میلادی روی پارچه های لوکس مانند ابریشمم، کشمیر پشمی و مخمل. اما رنگ ها طیفی از قرمز، قهوه های و نارنجی و کمی آبی و خاکستری هستند.

.در حالیکه پوشاک زنانه، حرف اصلی را در دنیای می زند، مد مردان نیز بدلیل درآمد بیشتر و توجه بیشتر به آراستگی فردی، در حال همطراز شدن است. هفته مد لندن از ۸ تا ۱۱ ژانویه برگزار شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟