Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

آلبوم ۲۵ «ادل» همچنان در صدر پرفروش ترینها

آلبوم ۲۵ «ادل» همچنان در صدر پرفروش ترینها
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

برترین های موسیقی همچنان با «ادل» شروع می شود. آلبوم ۲۵ این خواننده انگلیسی پس از شش هفته، با فروش ۳۶۳ هزار نسخه تا آخر ماه دسامبر گذشته در آمریکا،

آگهی

برترین های موسیقی همچنان با «ادل» شروع می شود. آلبوم ۲۵ این خواننده انگلیسی پس از شش هفته، با فروش ۳۶۳ هزار نسخه تا آخر ماه دسامبر گذشته در آمریکا، هنوز در صدر لیست بیلبورد دویست (۲۰۰ ترانه برتر در ایالات متحده ) قرار دارد. ترانه «سلام» (Hello) توفانی در جدول آهنگهای برتر در دنیا به پا کرده است.

چهارمین آلبوم جاستین بیبر به نام «هدف» (Purpose) با ۲۱۷ هزار نسخه فروش، در این جدول پس از آلبوم ادل جای دارد. ۵۲۲ هزار نسخه از این آلبوم در هفته اول انتشار آن به فروش رفت.

گروه هیپ هاپ آمریکایی «بیست و یک خلبان» (Twenty One Pilots) با فروش ۷۹ هزار نسخه از آلبوم «چهره تاریک» (Blurryface) دوباره به جدول پرفروشترین آلبومهای موسیقی برگشت و رتبه سوم شد.

آلبوم گروه ایرلندی- انگلیسی «وان دایرکشن» (One Direction) هم شماره چهار جدول آمریکایی ۲۰۰ ترانه برتر است. ۷۵ هزار نسخه از پنجمین آلبوم این گروه پاپ-راک به نام «ساخته شده در صبح» (Made in the A.M) درآمریکا به فروش رفته است.

اولین آلبوم «فتی واپ» (Fetty Wap) هنرمند هیپ هاپ آمریکایی هم به جدول پرفروشترین آلبومهای موسیقی برگشت و مقام پنجم را تصاحب کرد. تاکنون ۷۰ هزار نسخه از این آلبوم به فروش رفته است. ترانه «۶۷۹» موفق ترین آهنگ این آلبوم بوده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟