Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بازگشت موفق گروه کرز به صحنه

بازگشت موفق گروه کرز به صحنه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بیش از یک دهه از انتشار آخرین ترانه گروه ایرلندی کرز می گذرد. طی این مدت، آندرا، کارولین، شارون و جیم کر فعالیت حرفه ای را به دلیل مشغله خانوادگی شان

آگهی

بیش از یک دهه از انتشار آخرین ترانه گروه ایرلندی کرز می گذرد. طی این مدت، آندرا، کارولین، شارون و جیم کر فعالیت حرفه ای را به دلیل مشغله خانوادگی شان کنار گذاشتند. اکنون آنها با آلبوم جدیدی به نام وایت لایت (White Light) به صحنه برگشته اند.

کارولین کر درمورد توقف کار گروه می گوید: «تصمیم ما برای ترک کار موزیک، انتخاب مهمی در زندگی مان بود. به نظر من، هنگامی که حضور داری باید همه وقت و انرژی خود را بگذاری، کاری که ما قبلا می کردیم ولی وقتی بچه دار شدیم باید کمی خودمان را عقب می کشیدیم. فکر می کنم اختصاص دادن وقت به خانواده کار درستی بود.»

ششمین آلبوم موزیک کرز که ۲۷ نوامبر سال ۲۰۱۵ به بازار آمد ترکیبی از تم ها و گونه های مختلف است. مرگ پدر، حادثه مهمی بود که تأثیر آن بر گروه خانوادگی کرز، بخصوص در اولین ترانه آلبوم جدید بنام «شب را فرا بخوان» (Bring On the Night) محسوس است.

آندرآ کر می گوید: «به طور کلی محتوای آلبوم جدید بر زندگی تاکید دارد. ترانه هایی در ارتباط با ایرلند یا مهاجرت، جزیره الیس (جزیره ای کنار نیویورک که مهاجران از طریق ساحل آن به آمریکا وارد می شدند) و ترانه ای هم درباره خیانت داریم. چند آواز نیز درباره فراسوی زندگی و مرگ و نحوه کنار آمدن با آن ساخته ایم.»

این گروه ایرلندی ورود دوباره به صحنه را با برگزاری کنسرتهایی در ماه ژانویه در دوبلین و بلفاست جشن می گیرند و پس از آن در بیرمنگام، کاردیف، لیورپول، لندن، منچستر و گلاسکو برنامه اجرا خواهند کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟