نمایش موزیکال «مدرسه راک» در تماشاخانه های برادوی نیویورک

نمایش موزیکال «مدرسه راک» در تماشاخانه های برادوی نیویورک
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

موزیکال تازه «مدرسه راک» در یکی از تماشاخانه های برادوی نیویورک روی صحنه رفته است. این موزیکال بر اساس فیلم سینمایی به همین نام، داستان یک گیتاریست

آگهی

موزیکال تازه «مدرسه راک» در یکی از تماشاخانه های برادوی نیویورک روی صحنه رفته است. این موزیکال بر اساس فیلم سینمایی به همین نام، داستان یک گیتاریست خیالپرداز و معلم ذخیره موسیقی مدرسه است. او با کشف استعداد شاگردانش و تشکیل یک گروه راک برنده مسابقات بین مدارس می شود.

اندرو لوید وبر، آهنگساز و تهیه کننده سرشناس بریتانیایی که نمایش های موزیکال موفق بسیاری روی صحنه برده، سال گذشته خبر ساختن «مدرسه راک» را اعلام کرده بود. او در مراسم افتتاحیه نمایش در برادوی گفت: «امشب ۲۲۰۰۰ کودک در گروه هنری ما شرکت دارند. آماده کردن آنها حدود شش ماه طول کشید و کارگاه آموزشی نمایشی برقرار کردیم که بسیار موفق بود.»

نمایش، شامل تعداد زیادی کودک که ابزار موسیقی می نوازند و شش عضو گروه موسیقی است. شخصیت اصلی داستان جوان تنبل و بامزه ای است که آرزوی ستاره راک شدن را در سر می پروراند. الکس برایتمن نقش این شخصیت را ایفا می کند.

نمایش موزیکال «مدرسه راک» شامل ترانه هایی از فیلم سینمایی، موسیقی تازه اندرو لوید وبر و همچنین برگرفته از یک کتاب است. فیلم سینمایی «مدرسه راک» سال ۲۰۰۳ فروش جهانی بسیار موفقی داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟