Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

«مرد قلعه بالا» مجموعه تلویزیونی تازه آمازون پرایم

«مرد قلعه بالا» مجموعه تلویزیونی تازه آمازون پرایم
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مجموعه «مرد قلعه بالا»، محصول تازه استودیوی آمازون روایت دیگری از تاریخ و جنگ جهانی دوم است. در این داستان ژاپن و آلمان، یا نیروهای متحدین، پیروز جنگ

آگهی

مجموعه «مرد قلعه بالا»، محصول تازه استودیوی آمازون روایت دیگری از تاریخ و جنگ جهانی دوم است. در این داستان ژاپن و آلمان، یا نیروهای متحدین، پیروز جنگ می شوند و آمریکا را به دو بخش غربی و شرقی در کنترل ژاپن و آلمان تقسیم می کنند. این مجموعه تلویزیونی با تصاویری از صلیب شکسته نازی در میدان تایمز نیویورک و آزار یهودیان، به گفته بازیگران آن، سناریویی مهیج و جذاب دارد.

لوک کلاین تنک و الکسا داوالوس، دو بازیگر«مرد قلعه بالا» با اشاره به موضوع فیلم می گویند: «فیلم تکان دهنده ای است و شاید تماشای آن راحت نباشد اما روشنگر است و بخشی از تاریخی است که ممکن بود اتفاق بیفتد. فیلم آزادی هایی که برای ما عادی شده و ارزشش را نمی دانیم را به ما یادآوری می کند.»

فیلم بر اساس رمان علمی – تخیلی نوشته فیلیپ کی دیک، نویسنده آمریکایی ساخته شده و یکی از پرهزینه ترین پروژه های آمازون و نت فلیکس است. پس از انتشار اپیزود آزمایشی آن در ژانویه امسال، که پربیننده ترین اپیزود آزمایشی شد، آمازون با ساخت این مجموعه موافقت کرد. فرانک اسپونتیس، تهیه کننده و نویسنده مجموعه با اشاره به ویژگی فرآیند آزمایشی آمازون می گوید: «اپیزود آزمایشی معمولا برای تولیدکننده ها و ناشران فیلم است. ولی ما اپیزود آزمایشی برای همه منتشر کردیم. پس از ساخت و انتشار آن، بیننده ها در مورد فیلم و ساخت کل مجموعه رای مثبت دادند. خوشبختانه پر بیننده ترین اپیزود آزمایشی شد و فیلم با دلگرمی و حمایت ساخته شده است.»

مجموعه «مرد قلعه بالا» از بیستم نوامبر در شبکه آمازون پرایم قابل دسترسی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد