نمایش موزیکال «الف» در لندن به روی صحنه رفت

نمایش موزیکال «الف» در لندن به روی صحنه رفت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

محبوبت چشمگیر «الف» (Elf) در ایالات متحده آمریکا٬ دست اندرکاران این نمایش موزیکال را بر آن داشت که بخت خود را در اروپا آزمایش کنند. الف اکنون در

آگهی

محبوبت چشمگیر «الف» (Elf) در ایالات متحده آمریکا٬ دست اندرکاران این نمایش موزیکال را بر آن داشت که بخت خود را در اروپا آزمایش کنند. الف اکنون در تئاتر «دومینیون» لندن (Dominion Theatre) به روی صحنه رفته است.
بن فورستر هنرپیشه نقش اول این نمایش است. او با اشاره به سختی های کار نمایش و اینکه باید روزی دو بار روی صحنه برود٬ می گوید: «تنها نقطه جذاب این قضیه این است که می توانم بیش از پیش غذا بخورم و نگران چاقی نباشم. ولی جدی می گویم که نقش سختی است چون شخصیت من که «بادی» نام دارد پر شور و حال و مملو از انرژی زندگی است. دو بار در روز٬ هر بار دو ساعت روی صحنه واقعا سخت است. در پایان روز انگار که یک اتوبوس از رویم رد شده باشد٬ حتا نمی توانم درست راه بروم.»

الف که اقتباسی از رمان و فیلمی به همین نام است داستان پسر کوچکی به نام «بادی» است که اشتباهی درون کوله پشتی بابا نوئل می رود و با او به قطب شمال باز می گردد.

جو مک گان که نقش پدر سنگدل «بادی» را ایفا می کند بر این باور است که هواداران فیلم نیز از این نمایش لذت خواهند برد: «نقطه قوت این نمایش در واقع خود تئاتر است یعنی اینکه هنرپیشه و تماشاگر٬ همه در یک سالن حضور دارند و این خود تجربه ای یگانه است. رابطی دیگر بین دنیای خیال و واقعیت نیست و به این دلیل هم جادو بیدرنگ رخ می دهد. علاوه بر این٬ در تئاتر رقص و آواز فی البداهه داریم و صحنه ای بسیار زیبا و بزرگ که فضای فراموش نشدنی را برای تماشاگران می سازد.»

وانگهی٬ به باور برخی از کارشناسان و هنردوستان نقطه ضعف بزرگ این نمایش قیمت گزاف بلیت آن است که ۲۴۰ پوند تعیین شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟