Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

شاه چارلز سوم به برادوی می رود

شاه چارلز سوم به برادوی می رود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمایش «شاه چارلز سوم» (King Charles III) با مرگ ملکه الیزابت آغاز می شود و نشان می دهد که چطور شاهزاده چارلز، به همراه همسر و فرزندانش برای تاج

آگهی

نمایش «شاه چارلز سوم» (King Charles III) با مرگ ملکه الیزابت آغاز می شود و نشان می دهد که چطور شاهزاده چارلز، به همراه همسر و فرزندانش برای تاج گذاری آماده می شود. این نمایش که داستانی شکسپیر وار دارد، پس از فروش فوق العاده پائیز گذشته اش در تئاترهای لندن، حالا در برادوی به روی صحنه رفته است.

تیم پیگوت اسمیت، بازیگر نقش چارلز می گوید: «اغلب، معرفی نقشها وقت زیادی می برد. اما در این نمایش اینطور نیست. اولین خط نمایشنامه می گوید: “چارلز شگفت انگیز من” و تماشاگر می گوید: اوه، پس او کامیلا است، همه می فهمند. و من فکر می کنم که این تماشاگران را ذوق زده می کند، مردم لذت می برند، چون نکته بین اند.»

الیویر کریس، بازیگر نقش شاهزاده ویلیام نیز می گوید: «من یک سلطنت خواه دوآتشه شده ام، و شاهزاده ویلیام را به شدت ستایش می کنم. از خودم می پرسم اگر جای او بودم چه می کردم، آن هم با سر و صدایی که سگ و گرگهای رسانه ای به راه انداختند. اگر بلایی که سر او آمد بر سر من هم می آمد، من هنوز گرفتار بودم و با خودم کلنجار می رفتم تا معنی این اتفاقات را بفهمم.»

این نمایش، نخستین بار در انگلستان به اجرا درآمد و جایزه الیویر سال ۲۰۱۵ را در رشته بهترین نمایش جدید دریافت کرد. مارگوت لیسستر، که در نقش کامیلا همسر ظاهر می شود، می گوید:«همیشه، مایلیم به سمت افسانه نامادری بدکار، یا چنین چیزی برویم. که البته این شخصیت، بسیار سرراست تر از این حرفها است. من فکر می کنم، او چالز را دوست دارد، هم در نمایشنامه و هم در زندگی واقعی و فکر می کنم وقتی نقش یک آدم زنده را بازی می کنید، باید به این مسأله احترام بگذارید.»

نمایش «شاه چارلز سوم»، به شکل رسمی از ابتدای نوامبر افتتاح شده و تا پایان ژانویه سال ۲۰۱۶ به اجرای خود
ادامه خواهد داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟