Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

نگاهی به گروه پاپ پانک 5 Seconds of Summer

نگاهی به گروه پاپ پانک  5 Seconds of Summer
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه 5 Seconds of Summer همچنان در جمع موفق ترین گروه های پاپ پانک حال حاضر است. این گروه چهار نفره استرالیایی که سال گذشته با انتشار نخستین آلبوم

آگهی

گروه 5 Seconds of Summer همچنان در جمع موفق ترین گروه های پاپ پانک حال حاضر است. این گروه چهار نفره استرالیایی که سال گذشته با انتشار نخستین آلبوم خود خوش درخشیده بود٬ در آخرین هفته اکتبر امسال هم آلبومی جدید به بازار داد و در صدر پرفروش های آمریکا جا گرفت.

لوک همینگز با اشاره به مشکلات اولیه برای شروع کار روی آلبوم جدید می گوید: «با توجه به موفقیت نخستین آلبوم فشار روحی و روانی زیادی را متحمل شدیم. واقعا شک کردیم به اینکه می توانیم کار کنیم اما وقتی مشغول به نوشتن شدیم خیلی خوب پیش رفت و حتا از آلبوم اول هم زودتر به پایان رسید.»

کالوم هود هم به گفته هم گروهی خود می افزاید: « درواقع٬ از خواست های مدیران بیشتر آگاه بودیم و اعتماد به نفس بیشتری هم بدست آورده بودیم و کار گروهیمان هم موفق تر بود.»

آنها که اهل سیدنی هستند سال ۲۰۱۱ گروه موسیقی خود را بنا نهادند و نخست با خواندن آهنگ های معروف و انتشار آن در شبکه یوتوب مشهور شدند. اما همکاری با گروه انگلیسی ایرلندی One Direction آنها را به شهرتی جهانی رساند و سپس اجرای کنسرت های موفق توانایی اجرایی برنامه های زنده آنها را برجسته کرد.

آشتون ایروین در این مورد می گوید: «اجرای زنده و کنسرت های فراوان ما را بر این داشت که تلاش کنیم بیش از همیشه لحن و نوای آهنگ هایمان را با اینگونه اجراها تطبیق دهیم. ساعت ها روی این مساله کار کردیم. تکنیک های مختلف را آزمایش کردیم و صدای سازهایمان را با توجه حال و هوای اجرای زنده تغییر دادیم. آلبوم جدید در واقع بر اساس این تجربه ها و برای اجرای زنده نوشته و تولید شده است.»

تور جهانی کنسرت های 5 Seconds of Summer با آلبوم جدیدشان که Sounds Good Feels Good نام دارد از فوریه سال آینده آغاز می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟