Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

انتشار آلبوم جدید «راد استیوارت»، خواننده راک

انتشار آلبوم جدید «راد استیوارت»، خواننده راک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

راد استیورات، خواننده بریتانیایی راک آلبوم جدیدی به نام «کشور دیگر» (Another Country) منتشر کرده است. او روز دوشنبه دوم نوامبر نزد طرفدارانش در لندن

آگهی

راد استیورات، خواننده بریتانیایی راک آلبوم جدیدی به نام «کشور دیگر» (Another Country) منتشر کرده است. او روز دوشنبه دوم نوامبر نزد طرفدارانش در لندن رفت و نسخه هایی از آلبوم جدیدش را برای آنها امضا کرد.

استیوارت در سال ۲۰۱۳ بیست و هشتمین آلبوم خود به نام «زمان» را منتشر کرده بود. این خواننده ۷۰ ساله که با گروه «فیسز» (The Faces) به شهرت رسید، می گوید که برخلاف دوران جوانی، اینک از نوشتن ترانه هایش لذت می برد.

راد استیوارت در مورد نحوه ترانه نویسی خود می گوید: «به مهارت مربوط نمی شود. نمی توانم به راحتی بنویسم. در گذشته وقتی در گروه فیسز بودم و آلبومهای تک نفری داشتم، ترانه نویسی به من حس در مدرسه بودن و انجام تکلیف می داد اما حالا از این فرایند لذت می برم. به نظرم از اثرات بالا رفتن سن است.»

راد استیوارت می گوید آلبوم جدیدش تنوع زیادی دارد و برخی از ترانه های آن برای او حالتی پرخاطره دارند و در او حس دلتنگی بر می انگیزند. این ترانه ها به گفته او با خصوصی ترین خاطراتش مرتبط هستند.

راد استیوارت می گوید: «برای ترانه “کشور دیگر” من تلاش کردم خودم را در موقعیت سربازی قرار دهم که قرار است به ماموریت خارج فرستاده شود. سربازی که همسر و فرزند دارد و برای آنها دلتنگ می شود. برای ترانه “راه بازگشت به خانه” با اینکه خودم آن موقع متولد نشده بودم اما از خاطرات والدین و خواهرها و برادرانم در مورد لندن بعد از جنگ جهانی دوم استفاده کردم.»

همزمان با انتشار آلبوم جدید و اجراهای آتی در لاس وگاس و اروپا، استوارت می گوید قصد بازنشسته شدن ندارد و حتی تمایل دارد در جشنواره موزیک گلاستنبری همراه با گروه فیسز حضور داشته باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟