Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نمایش لباس های خوشمزه در لندن

نمایش لباس های خوشمزه در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

صنعت شکلات و مد دست به دست هم دادند تا لباس هایی شیرین را در لندن به تماشاگران عرضه کنند. در تزیین بعضی از لباس های نمایش ده کیلو شکلات بکار رفته

آگهی

صنعت شکلات و مد دست به دست هم دادند تا لباس هایی شیرین را در لندن به تماشاگران عرضه کنند. در تزیین بعضی از لباس های نمایش ده کیلو شکلات بکار رفته است. وظیفه مارتا کلارک، هماهنگ کننده نمایش، فرستادن شکلات ها به صحنه پیش از آب شدن است. او می گوید: «گاهی شکلات ها روی بدن مدل ها آب می شود و گاهی یک کلاه زیر گرمای نور چراغ ها آب می شود اما کلا نماش مد خیلی سریع انجام می شود و مشکلی نیست.»

نمایش مد بالمن با همکاری «اچ اند ام»، شرکت بزرگ سوئدی و با شرکت مدل های معروف بین المللی برگزار شد. الیویه روستان، مدیر خلاقیت های هنری بالمن می گوید: «این نمایش حداکثر گرا (ماکسیمالیست) و بزرگداشت تجمل و همچنین فرهنگ پاپ است. از نمایش امشب خیلی راضیم و نشان میدهد لوکس بودن می تواند بخشی از «اچ اند ام» و فروشگاه های آن باشد.»

بالمن نام تجاری است که به طراحی های زنانه با ساختار و با وقار شهرت دارد. بالمن سال ۱۹۴۵ توسط پیر بالمن تاسیس شد. الیویه روستان سال ۲۰۱۱ در سن ۲۵ سالگی مسئولیت مدیر خلاقیت های هنری بالمن را به عهده گرفت. کلکسیون بالمن برای «اچ اند ام» از اوایل نوامبر به بازار می آید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟