"عشق بهتر" آخرین اثر فاکسِز، خواننده جوان بریتانیایی

"عشق بهتر" آخرین اثر  فاکسِز، خواننده جوان بریتانیایی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فاکسز، خواننده بریتانیایی به تازگی دومین تک آهنگ خود با عنوان “عشق بهتر” (Better Love)را روانه بازار کرده است.آلبوم سال گذشته او با عنوان “پرشکوه”

آگهی

فاکسز، خواننده بریتانیایی به تازگی دومین تک آهنگ خود با عنوان “عشق بهتر” (Better Love)را روانه بازار کرده است.آلبوم سال گذشته او با عنوان “پرشکوه” (Glorious)، یک موفقیت بزرگ بود و سه ترانه آن در میان بیست ترانه برتر سال گذشته در بریتانیا قرار گرفت.

این خواننده ۲۶ساله سه سال پیش توجه یک تهیه کننده معروف موزیک رقص به نام زِد (Zedd) را به خود جلب کرد و همکاری آنها در تک آهنگ “شفافیت” (Clarity)، جایزه گرمی بهترین موسیقی رقص را در سال ۲۰۱۳ برای آنها به آرمغان آورد.او برای این تک ترانه با خواننده گروه بریتانیایی باستیل (Bastille) دَن اسمیت همکاری کرده است. این آهنگ به آلبوم آینده این خواننده به نام یا “تمامِ خواسته من”
(All I Need) تعلق دارد.

خود او درباره این همکاری می گوید:«من و دَن این آهنگ را با هم نوشتیم. مثل یک قطعه ساده پیانو شروع شد بعد من آن را برداشتم و به چیزی که الان هست تبدیل کردم. بنابراین پس زمینه آهنگ هنوز هم قطعه پیانو است. خواستم تا صدای دَن را در پس زمینه نگه دارم. این کار را به شکل آزمایشی کردیم. بعد گفتم : دَن، نتیجه اش خیلی خوب است. او هم دوباره صدایش را ضبط کرد و ما هم آن را در کار نگه داشتیم.»

فاکسز با نام واقعی لوئیزا رُز آلن، از چهارده سالگی آهنگسازی را شروع کرد. او در سال ۲۰۰۹ در یک رقابت استعدادیابی به مقام اول رسید و به دانشکده “اجرای موسیقی معاصر” در لندن رفت اما درس موسیقی را نیمه کاره رها کرد تا شخصاً به اجرای آن ادامه بدهد.

او که نخستین آلبوم خود را در سال ۲۰۱۲ با عنوان“جوانی” (Youth) بیرون داد، با هر آلبوم تازه پیشرفت چشمگیری از خود نشان داده است. آخرین آلبوم او در ابتدای سال آینده میلادی روانه بازار می شود. این خواننده از ۲۲ ماه اکتبر راهی تور موسیقی اش در بریتانیا خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟