فضای مهیج و شهوت آلود در فیلم «تق تق»

فضای مهیج و شهوت آلود در فیلم «تق تق»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کیانو ریوس، بازیگر کانادایی در یک فیلم مهیج ترسناک و اروتیک به نام «تق تق» (Knock Knock) ایفای نقش کرده است. این هنرپیشه که با سه گانه «ماتریکس» به

آگهی

کیانو ریوس، بازیگر کانادایی در یک فیلم مهیج ترسناک و اروتیک به نام «تق تق» (Knock Knock) ایفای نقش کرده است. این هنرپیشه که با سه گانه «ماتریکس» به شهرت رسید در این فیلم که محصول مشترک شیلی و آمریکا است نقش اوان، همسر و پدری متعهد را بازی می کند که آخر هفته در خانه تنها مانده است و دو زن جوان به درب خانه او می آیند. این دو زن که لورنزا ایزو، هنرپیشه اهل شیلی و آنا دو آرماس، بازیگر اهل کوبا نقش آنها را ایفا می کنند دست به اغواگری می زنند و در نهایت نیز موفق به از راه به در کردن اوان می شوند و اوان با هر دو آنها رابطه جنسی برقرار می کند.

کارگردان این فیلم ایلای راث است. کیانو ریوس می گوید که برای بازی در سکانس شهوت آلود این فیلم که در حمام می گذرد او و دو بازیگر فیلم به مدت یک هفته به تمرین پرداختند.

کیانو ریوس در مورد داستان این فیلم می گوید: «این برای اوان نوعی غریزه حیوانی است اما بین دختران که اغواگری می کنند و از آن لذت نیز می برند یک همدستی وجود دارد تا بتوانند بگویند “ما او را به دست آوردیم”.»

او می افزاید: «آنها روحی شیطانی و خبیث دارند که می خواهند با او همبستر شوند و اوان نیز ناآگاهانه به آن تن می دهد. او در نهایت خود را رها می کند و صاعقه رخ می دهد و رگبار می بارد و او خود را رها کرده است.»

ایلای راث، کارگردان فیلم در مورد صحنه شهوت آلود فیلم و اینکه یکی از بازیگران زن همسر خود او است، می گوید: «باید اعتراف کنم که عجیب بود زیرا لورنزا ایزو آن موقع نامزد من بود و ما واقعا داشتیم فیلمبرداری می کردیم، از آنچه فکر می کردیم عجیب تر بود. هر چند یک صحنه عشق پرشور نبود. صحنه ای از جوشش غریزه حیوانی همچون صحنه های رابطه جنسی در فیلمهای دیوید لینچ بود. من نمی خواستم که این صحنه مفرح باشد بلکه می خواستم دارای سبک، سورئال و حیوانی باشد. رعد و برق و موسیقی این صحنه را که “غریزه اصلی” در آن به اوج می رسد، همراهی می کنند.»

اوان روز بعد از رابطه جنسی سه نفره شان در می یابد که این دو زن همچنان در آپارتمان او هستند و دست به خرابکاری و تخریب اشیاء می زنند. اوان در نهایت خود را در شرایطی خطرناک و در آستانه تخریب زندگی اش می یابد.

فیلم مهیج، ترسناک و اروتیک «تق تق» اینک در سراسر جهان بر روی پرده سینماها به نمایش در آمده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد