Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

برگزاری کنسرتهای اروپایی «میاوی»، گیتاریست ژاپنی

برگزاری کنسرتهای اروپایی «میاوی»، گیتاریست ژاپنی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تاکاماسا ایشیهارا که بیشتر با نام هنری اش، میاوی شناخته می شود یکی از پدیده های استثنایی ژاپن در زمینه موسیقی است. این نوازنده ۳۴ ساله به خاطر سبک

آگهی

تاکاماسا ایشیهارا که بیشتر با نام هنری اش، میاوی شناخته می شود یکی از پدیده های استثنایی ژاپن در زمینه موسیقی است.

این نوازنده ۳۴ ساله به خاطر سبک غیرمعمولش در نوازندگی تحت عنوان گیتاریست سامورایی معروف شده است. او بیش از ۲۵۰ نمایش در ۳۰ کشور مختلف از جمله کشورهای آسیایی و آمریکایی برگزار کرده است.

یورونیوز در لندن و در جریان برگزاری رشته کنسرت های اروپایی میاوی با او ملاقات کرد. او در مورد سبک اجرای خود که در آن تنها همراه با یک نوازنده درام به اجرا می پردازد، گفت: «به عنوان یک گیتاریست آسیایی تنها مایل بودم که سبک خاص خودم را پیدا کنم و در نتیجه شروع به نواختن تارهای گیتار کردم و سپس با بوبو، نوازنده درام همراهی کردم. این کاری بود که انجام دادیم. تنها دو نفر روی صحنه هستند، به نظرم به این شکل ساده تر و مستحکم تر است. واقعا اجرایی مهیج با آزادی بیشتر و بودجه کمتر است.»

آلبوم جدید او به نام «دیگران» (The Others) توسط درو و شانون (Drew and Shannon)، تهیه کنندگان آلمانی که برنده جایزه گرمی نیز شده اند، تولید شده است. او برای نگارش و ضبط این آلبوم به نشویل رفت و از استودیوی معروف «آر سی ای ویکتور استودیو بی» (RCA Victor Studio B) بازدید کرد.

میاوی در مورد کار در نشویل می گوید: «برای من محلی معنوی است که می توان گرما را در آن حس کرد. هر بار که به نشویل می روم به دعاخوانی در خیابانها می پردازم در حالی که ماشینها عبور می کنند.»

طرفداران میاوی در لندن از دیدن او بر روی صحنه به شوق آمده بودند. یکی از طرفداران او که دختری جوان است می گوید: «اولین باری که او را دیدم فوق العاده بود ضمن اینکه تاکنون ندیده بودم که او چنین گیتاری بنوازد. عالی بود!»

یک طرفدار دیگر میاوی نیز می گوید: «او یک انسان فوق العاده است و این خود را در موزیک و هر کاری که او انجام می دهد، نشان می دهد. دنیا به چنین چیزی احتیاج دارد و میاوی فردی است که این کار را انجام می دهد.»

رشته کنسرتهای میاوی در سراسر قاره اروپا و روسیه ادامه دارد و با برگزاری کنسرتی در هلسینکی در روز ۱۶ اکتبر به پایان می رسد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟