Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

مد اسکاندیناوی هفته مد پاریس را شروع کرد

مد اسکاندیناوی هفته مد پاریس را شروع کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هفته مد پاریس با نمایش مجموعه بهار – تابستان نام تجاری «آلتو» کار طراح فنلاندی شروع شد. مجموعه توماس مریکوسکی به نام «آفتاب بی پایان» تجلیلی از

آگهی

هفته مد پاریس با نمایش مجموعه بهار – تابستان نام تجاری «آلتو» کار طراح فنلاندی شروع شد. مجموعه توماس مریکوسکی به نام «آفتاب بی پایان» تجلیلی از تابستان شمال اروپا و فرهنگ جوانی در اسکاندیناوی است.

توماس مریکوسکی در باره کلکسیون تابستانی اش می گوید: «این یک لحظه و احساس بخصوصی است. تابستان قطبی است و شبی در کار نیست. مردم خوشحالند که پس از مدت طولانی تابستان شده و می توانند بیرون باشند. جوانی دوباره راه خودش را به شیوه شهری باز کرده و همزمان با حضوری زنده از طبیعت همراه است.»

«آلتو» که در زبان فنلاندی به معنی موج است سال 2014 توسط توماس مریکوسکی طراح 36 ساله فنلاندی ساکن پاریس تاسیس شد. او که در طراحی از عناصر مد مردانه استفاده کرده می گوید: «این مجموعه کلا از برش و سادگی و همچنین زیبایی شناسی مینیمالیستی (حداقل گرا) در طراحی که ما در کشورهای شمال اروپا داریم ریشه گرفته است. برش های بزرگ وساده ولی آستین ها و سرشانه ها باریک هستند.»

این کلکسیون با ترکیب پوشاک شهری، سبکی ساده و راحت را به نمایش می گذارد و تجلیلی از جوانی و روحیه بی دغدگی آن، آزادی و رهایی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟