کلکسیون دولچه و گابانا در هفته مد میلان، کارت پستالی زیبا از ایتالیای دهه پنجاه

کلکسیون دولچه و گابانا در هفته مد میلان، کارت پستالی زیبا از ایتالیای دهه پنجاه
نگارش از Euronews

در هفته مد میلان که از 23 تا 29 سپتامبر در جریان است نام های بزرگ مد ایتالیا کلکسیون های بهار تابستان 2016 را عرضه کردند. میسونی در این هفته مد،

در هفته مد میلان که از 23 تا 29 سپتامبر در جریان است نام های بزرگ مد ایتالیا کلکسیون های بهار تابستان 2016 را عرضه کردند.

میسونی
در این هفته مد، کلکسیون نام تجاری مسیونی با طرح های بومی و قبیله ای ارائه شد. طراح این مجموعه آنجلا میسونی رنگ های تیره مانند سیاه و قهوه ای را با قرمز، صورتی، زرد، آبی و سبز ترکیب کرده است. پیراهن ها جلوه ای از آزادی در ظاهر را به نمایش گذاشته و چه با برش راسته و یا فون همگی راحت و روان هستند. آنجلا میسونی گفته است زن ایده آل در طراحی میسونی زنی همیشه جوان است.

دولچه و گابانا
نمیش مد دولچه و گابانا، در پس زمینه یک روستا، دوستداران مد را به تعطیلات بهاری در ایتالیا برد. از قایق های ونیزی تا دکه های بستنی فروشی، لباس ها مانند کارت پستال هایی از ایتالیا به نظر می رسند. برای ایجاد فضای تعطیلات، مدل ها با تلفن های یشان سلفی می گفتند و عکس ها همان لحظه روی صفحه ای نمایش داده می شد. با طیف غنی از رنگ ها و پارچه های مختلف تماما پیراهن ها و دامن های کوتاه های، مجموعه سال 2016 دولچو گابانا و تجلیلی از کشور زداگاه دو طراح است.

روبرتو کاوالی
کلکسیون روبرتو کاوالی با طراحی پیتر دونداس مدیر هنری آن، با نوستالژی و رنگ های آبرنگی تماشاگران را مجذوب کرد. مجموعه بهار تابستان 2016 شامل طرح های ترکیبی از راه راه پهن تا رنگ های شسته شده خیال انگیز بود.
کلکسیون فضایی از مد دهه هشتاد میلادی را تداعی می کند و به ریشه ها و عناصر طراحی کاوالی یعنی جین، راک اند رول و کمی طرح پوست حیوانات نزدیک است.

ورساچی
پوشاک لوکس ورساچی، با کت و پیراهن های کوتاه ارتشی در ترکیب با رنگ های زنده کلکسیونی برای یک جنگل شهری را به هفته مد میلان آورد. دوناتلا ورساچی، مدیر هنری ورساچی برای مجموعه بهار تابستان سال آینده مدل ها را با کت های کمربند دار نظامی، طرح پوست حیوانات و استتار ارتشی در ترکیب با رنگ های زنده روی صحنه فرستاد.
خانه مد ورساچی برای طراحی های مجلل و پرشکوهی شهرت دارد که معمولا روی فرش قرمز دیده می شود. پس از قتل بنیانگذار ورساچی در سال 1997، این نام تجاری با مدیرت جدید دوباره به مرکز مد ایتالیا و سوددهی بازگشت.

دولچه و گابانا
نمیش مد دولچه و گابانا، در پس زمینه یک روستا، دوستداران مد را به تعطیلات بهاری در ایتالیا برد. از قایق های ونیزی تا دکه های بستنی فروشی، لباس ها مانند کارت پستال هایی از ایتالیا به نظر می رسند. برای ایجاد فضای تعطیلات، مدل ها با تلفن هایشان سلفی می گرفتند و عکس ها همان لحظه روی صفحه ای نمایش داده می شد.

با طیف غنی از رنگ ها و پارچه های مختلف و تماما پیراهن و دامن های کوتاه، مجموعه سال 2016 دولچه و گابانا، تجلیلی از کشور زداگاه دو طراح است.

مطالب مرتبط