Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بهار و تابستان سال آینده از نگاه هفته مدل لندن

بهار و تابستان سال آینده از نگاه هفته مدل لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هفته مد لندن با نمایش مجموعه های بهار و تابستان سال 2016 برگزار شد. نمایش کلکسیون تازه ویویان وست وود یکی از مهمترین رویدادهای این هفته مد است. طراح

آگهی

هفته مد لندن با نمایش مجموعه های بهار و تابستان سال 2016 برگزار شد. نمایش کلکسیون تازه ویویان وست وود یکی از مهمترین رویدادهای این هفته مد است. طراح 74 ساله این نمایش را به اعتراضی علیه تغییرات آب و هوایی و سیاست های سخت گیرانه اقتصادی دولت ها تبدیل کرد.
شروع نمایش با تمرکز نور روی دو پلاکارد با این عنوان بود: سیاست های سخترگیرانه جنایت است و انقلاب آب و هوایی . پس از آن بود که مدل ها برای نمایش تازه ترین طراحی ها روی صحنه آمدند. کلکسیون بهاره او ترکیبی ازطرح های گلدار، یاسی و سفید و همچنین رنگ ها و طرح های متضاد بود.

نمایش مد «تاپ شاپ» که یکی از تولید کننده های پرطرفدار بین جوان ها است بازگشت به مد دهه هشتاد میلادی است. «تاپ شاپ» با طرح های خالدار درشت، و پلنگی، یقه و تزیینات پوستی و بالاخره زیینت آلات در سایز بزرگ یک کلکسیون جوان و پرانرژی را به نمایش گذاشت.

کلکسیون «ورسوس»روز شنبه 28 شهریور ارائه شد. رنگ سیاه و طرح های جذاب ویژگی «ورسوس» در این کلکسیون هم دیده می شود. نمایش شامل کت و شلوارهای مردانه و زنانه مشکی آزاد و گشاد و همچنین پیراهن های زنانه کوتاه و چسبان و بلند و لخت است.

«هاوس آو هلند» نمایش دیگری از هفته مد لندن است. لباس های «هاوس آو هلند» همیشه طرح دار و رنگارنگ است اما کلکسیون تابستان سال آینده رنگ و طرح ویژه ای بخود گرفته است. بخش عمده این کلکسیون به پیراهن های زنانه و لباس های ورزشی اختصاص دارد.

هفته مد لندن از 27 تا 31 شهریور برگزار شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟