فیلم علمی تخیلی «زذ مانند زاخاریا» و شکل گرفتن رابطه انسانی در سرزمین متروکه

فیلم علمی تخیلی «زذ مانند زاخاریا» و شکل گرفتن رابطه انسانی در سرزمین متروکه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از یک جنگ هسته ای، زمین خالی از سکنه و متروک شده است. اما زنی تنها در یک گوشه دورافتاده با سگش زندگی می کند. با پیدا شدن شخصیتی دیگر، با بازی

آگهی

پس از یک جنگ هسته ای، زمین خالی از سکنه و متروک شده است. اما زنی تنها در یک گوشه دورافتاده با سگش زندگی می کند. با پیدا شدن شخصیتی دیگر، با بازی چیوتل اجیوفور، بین این دو رابطه ای شکل می گیرد. اما ظاهر شدن یک نفر دیگر و یک مثلث عشقی، شروع ماجراهای تازه ای در فیلم «زذ مانند زاخاریا» است.

چیوتل اجیوفور، بازیگر بریتانیایی که یک بار نامزدی دریافت جایزه اسکار را در کارنامه دارد در باره بازی در این فیلم می گوید: «ابتدا فکر می کردم داستان فیلم یک نوع رایطه شبیه آدم و حوا را تصویر می کند که می تواند خیلی جالب باشد. اما همان مفهوم است ولی باید با ظرافت آنرا هدایت کنی تا این رابطه بین این دو نفر خراب نشود چرا که رابطه با آخرین انسانی است که روی زمین باقی مانده است. و اما در باره جان، شخصیت فیلم باید بگویم که مرد باهوشی است و سعی می کند نه تنها خصوصیات بد شخصیتی خودش بلکه این رابطه را به جای خوبی هدایت کند.»

فیلم علمی – تخیلی «زذ مانند زاخاریا» بر اساس رمان پرفروشی به همین نام ساخته شده و صحنه ها و چشم انداز های آن در نیوزیلند فیلمبرداری شده است. «زذ مانند زاخاریا» به طور محدود در سینماهای آمریکا و چند کشور دیگر در نمایش است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد