Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

نمایش تابستانی بهترین شعبده بازان در لندن

نمایش تابستانی بهترین شعبده بازان در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یکی از بزرگترین نمایشهای شعبده بازی در محله وست اِند لندن برگزار شده است. بهترین شعبده بازان، فکرخوانها و ماجراجویان تابستان امسال در تئاتر نوئل

آگهی

یکی از بزرگترین نمایشهای شعبده بازی در محله وست اِند لندن برگزار شده است. بهترین شعبده بازان، فکرخوانها و ماجراجویان تابستان امسال در تئاتر نوئل کاورد در پایتخت بریتانیا گرد آمده اند.

اَلی کوک با آزاد کردن خود از دستبند و بیرون آمدن از یک مخزن آب در حالی که قلاده ای به گردنش آویخته شده است، لحظاتی شگفت آور خلق می کند. کوچکترین اشتباه در حرکت او در مخزن آب می تواند جان او را به خطر بیندازد.

اَلی کوک، شعبده باز می گوید: «تمرین زیادی انجام می دهیم به این معنا که وقتی از چتر نجات به بیرون می پرید، بررسی هایی را انجام می دهید. پرش از هواپیما هم دقیقا به همین شکل است. خوب من به درون یک مخزن آب می روم. همکارانم را تا جایی که امکانپذیر باشد تمرین می دهم. آنها می دانند اگر اتفاق غیرمترقبه ای افتاد باید چه کار کنند. در نهایت البته در عملیاتی اینچنینی ممکن است یک روز هم حادثه ای رخ دهد.»

کاترین میلز، یکی دیگر از شعبده بازان می گوید: «شعبده بازی واقعا مجذوب کننده است زیرا مردم را همچون زمان کودکی به دنیای شگفتی برمی گرداند. بسیاری از بزرگسالان دیگر از آن بی بهره هستند.»

بسیاری از شعبده بازان به هری هودینی، شعبده باز مجاری-آمریکایی اشاره می کنند که دنیا را با نجات یافتنهای هوش ربای خود پیش از مرگش در دهه ۱۹۲۰ محسور کرده بود.

جاناتان گودوین، شعبده باز ماجراجو می گوید: «من زندگی ام را بر روی صحنه به خطر می اندازم. یکصد سال پیش هری هودینی گفته بود که مردم به تماشا می نشینند تا مرگ شما را ببینند. به همین دلیل صدها عکس از او در لندن وجود دارد که صدها متر در هوا با روپوش بازدارنده معلق است. هزاران نفر از مردم هم در پایین منتظرند ببینند که چه رخ می دهد. فکر نمی کنم که این مسئله تغییر کرده باشد و این به نوعی شغل من است که این حس را به شکل واقعی به مردم منتقل کنم. تا جایی که امکانپذیر است آنها را به لبه پرتگاه نزدیک کنم.»

علاقه مندان تا روز ۲۹ اوت می توانند از نمایشهای شگفت آور شعبده بازان در تئاتر نوئل کاورد لندن لذت ببرند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟