Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

بررسی وسوسه و وفاداری در ترانه جدید اندی گرامر

بررسی وسوسه و وفاداری در ترانه جدید اندی گرامر
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اندی گرامر، خواننده آمریکایی در ترانه «عزیزم من خوبم» به مفاهیم عشق و وفاداری ادای احترام کرده است . این ترانه دومین ترانه از دومین آلبوم اندی گرامر

آگهی

اندی گرامر، خواننده آمریکایی در ترانه «عزیزم من خوبم» به مفاهیم عشق و وفاداری ادای احترام کرده است .

این ترانه دومین ترانه از دومین آلبوم اندی گرامر به نام «مجله ها یا رمان ها» است که در نوامبر سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

این خواننده و ترانه نویس ۳۱ ساله آمریکایی می گوید وسوسه نزد تمام کسانی که در یک رابطه هستند وجود دارد و ترانه او به همین دلیل با تمام افراد با هر پیشینه ای ارتباط برقرار می کند.

اندی گرامر می گوید: «ترانه “عزیزم من خوبم” یک آهنگ عاشقانه است. هر کسی دچار وسوسه می شود. پسرها وسوسه می شوند، دخترها هم وسوسه می شوند. اگر تاکنون در رابطه بوده باشید می دانید که وسوسه ای خارج از رابطه داشته اید و اگر بگویید نداشته اید تنها یک دروغگوی بزرگ هستید. خوب من می خواستم ترانه ای در این مورد بنویسم و فکر کنم این مسئله ای است که با مردم بویژه در آمریکا ارتباط برقرار می کند.»

گرامر برای درست کردن ویدئو این ترانه به خانواده، دوستان و طرفدارانش رجوع کرد و از آنها خواست با این ترانه لب خوانی کنند. با این حال علی رغم اینکه همه دستورالعملی داشتند مبنی بر اینکه چه کاری باید انجام دهند، اما همگی در این کار موفق نبودند.

اندی گرامر می گوید: «با بالا رفتن سن افراد، ویدئو مفرح تر می شود. در ابتدا همچون زوجهای جوانی است که می گویند “ما شش ماه است با یکدیگر هستیم و می دانیم چگونه از تلفن آیفونمان استفاده کنیم” با جلو رفتن ویدئو تبدیل می شود به صدای افرادی که می گویند “ما پنجاه سال است با یکدیگر هستیم و چی؟ این چیست؟ از ما چه می خواهند؟” ما تنها دستورالعملی فرستادیم که توضیح می داد دوربین را چگونه در دست بگیرند چون وقتی ویدئو برعکس فرستاده می شود آزاردهنده است. ما از آنها خواستیم که تنها دوربین را از کنار بگیرند و لب خوانی کنند و دکمه را فشار دهند. با بالا رفتن سن زوجها ویدئو خنده دار می شود.»

ترانه «عزیزم من خوبم» اینک منتشر شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟