Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

برگزاری اولین هفته مد لباسهای مردانه در نیویورک

برگزاری اولین هفته مد لباسهای مردانه در نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اولین هفته مد لباسهای مردانه در نیویورک برگزار می شود. قبلا هرگونه نمایش لباسهای مردانه در این شهر در کنار لباسهای زنانه برگزار می شد. این در حالی

آگهی

اولین هفته مد لباسهای مردانه در نیویورک برگزار می شود. قبلا هرگونه نمایش لباسهای مردانه در این شهر در کنار لباسهای زنانه برگزار می شد. این در حالی است که در دیگر پایتختهای دنیای مد، مانند میلان، لندن و پاریس نمایش لباسهای مردانه به صورت جداگانه برگزار می شود.

در هفته مد لباسهای مردانه در نیویورک که از سیزدهم ماه ژوییه آغاز شده است، ۵۰ طراح مدلهای لباسهای مردانه خود برای بهار تابستان سال آینده میلادی را ارائه می کنند.

رائول آروالو و برد اشمیت دو بنیانگذار خانه مد “کادت” از طراحان حاضر در این برنامه بودند. آنها در این مجموعه از لباس نظامیان الهام گرفته اند. رائول آروالو می گوید: «این مجموعه الهام گرفته از عکسهای قدیمی چتربازان در زمان جنگ جهانی دوم در نرماندی است. این چتربازان اولین کسانی بودند که در ساحل نرماندی پیاده شدند. این عکسها خیلی بر من تأثیر گذاشت، عکسهایی بی زمان بودند که خیلی حالت مردانه را القا می کردند. ما نیم سایه این عکسها را به صورت مدرن درآوردیم و از پارچه های جدید و مصنوعی استفاده کردیم.»

کارلوس گارسیاولز طراح مد جوان از دیگر طراحان حاضر در این نمایش بود. این دانش آموخته رشته معماری، در این رویداد دومین مجموعه خود را ارائه کرد. در این کلکسیون لباسهاس اسپرت، از رنگ آبی استفاده شده است.

دو مارک «بویزور» (Boyswear and) و دیوید هارت ( David Hart) نیز در اولین روز این رویداد مجموعه های جدید خود را ارائه کردند.

هفته مد لباسهای مردانه نیویورک روز پنجشنبه ۱۶ ژوییه به کار خود پایان می دهد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟