Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

کنسرت دو گروه راک مجارستان در لندن

کنسرت دو گروه راک مجارستان در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه راک مجار «واد فروتیک» و «هون استریت سون» در مجارستان و خارج از کشور محبوب هستند. این دو گروه اخیرا برای اجرای کنسرت برای مجارهای مقیم لندن به

آگهی

گروه راک مجار «واد فروتیک» و «هون استریت سون» در مجارستان و خارج از کشور محبوب هستند. این دو گروه اخیرا برای اجرای کنسرت برای مجارهای مقیم لندن به این شهر رفتند.

مارسل لیکو، خواننده گروه «واد فروتیک» در فرودگاه می گوید: «ما از مجارستان می آییم و می توانیم برای شمایی که آنجا نیستید از کشورمان حرف بزنیم. برای همه کسانی مجبور شدید برای کار و زندگی کشور را ترک کنید.»

گروه بزرگ و شناخته شده «هون استریت سون» پس از بیست سال تصمیم گرفتند کارشان را متوقف کنند. آخرین کنسرت آنها ماه اوت در بوداپست برگزار می شود. آنها برای خداحافظی با هوادارانشان، یک اجرا در لندن را برنامه ریزی کرده اند.

کریستیان خواننده «هون استریت سون» می گوید می خواهند با کسانی که در لندن زندگی می کنند و به گروه علاقه دارند خداحافظی کنند. او می افزاید: «امیدوارم آنها هم راضی باشند. وقتی برای کنسرت های خداحافظی برنامه ریزی می کردیم، لندن یکی از آنها بود.»

این اولین باری نیست که گروههای موسیقی مجار به لندن می آیند. در سالهای اخیر عده زیادی، گفته می شود صدها هزار نفر از مجارستان به لندن آمده اند که به نسبت ساکنان کشور درآمد بیشتری دارند. برگزاری این برنامه ها جنبه مثبت اقتصادی هم دارد. شرکت «درام اند مانکی» یکی از این گروه های برگزاری کنسرت است. آندراس مسئول این شرکت در لندن می گوید: «مجارهای زیادی اینجا زندگی می کنند. فکر کردیم فرصت خوبی برای با هم بودن هم هست.»

شرکت کنندگان کنسرت از اجرای دو گروه در لندن راضی بودند. یکی از آنها می گوید: «این ترانه ها اینجا خیلی بیشتر روی ما تاثیر می گذارد. شاید دلیلش این باشد که تماس و ارتباط احساسی و زبانی با مجارها کمتر است. خوشحالم که می توانیم موسیقی مورد علاقه و آشنایمان را بشنویم.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟