Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نسخه سینمایی سریال تلویزیونی دار و دسته (آنتوراژ)

نسخه سینمایی سریال تلویزیونی دار و دسته (آنتوراژ)
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نسخه سینمایی «آنتوراژ»، یکی از مجموعه های تلویزیونی معروف آمریکا ساخته شد. «آنتوراژ» یا دار و دسته ، داستان زندگی یک بازیگر هالیووی معروف و دوست

آگهی

نسخه سینمایی «آنتوراژ»، یکی از مجموعه های تلویزیونی معروف آمریکا ساخته شد. «آنتوراژ» یا دار و دسته ، داستان زندگی یک بازیگر هالیووی معروف و دوست نزدیک و مدیر برنامه های اوست. نمایش مجموعه تلویزیونی «دارو دسته» سال ۲۰۱۱ به پایان رسید.

به گفته جرمی پیون، که بازیگر نقش اصلی است داستان فیلم اقتباس غیرمستقیمی از زندگی مارک والبرگ، بازیگر معروف آمریکایی است. جرمی پیون، می گوید: «فکر می کنم داستان فیلم از مارک والبرگ برداشت شده است. او در نوع خودش شخصیت با اصالتی است و سعی نمی کند کس دیگری باشد. با دوستانش وقت می گذراند و به آنها وفادار است البته آدمها و ماجراهای دیگری هم در زندگیش هست که آنها هم خیلی ویژه و اصیل هستند.»

این فیلم مانند مجموعه تلویزیونی، به ماجراهای پشت پرده ساختن فیلم، بخصوص مسائل مالی و قراردادها، و دوستی بین مردان و زندگی در وضعیت دوره مدرن در هالیوود می پردازد. داگ الین، کارگردان فیلم درباره تصویر کردن هالیوود در این فیلم می گوید: «به نظر من دوستی یک موضوع جهانی و عمومی است و تغییر نمی کند، اما در هالیوود با تغییر و جابجا شدن پول و سرمایه گذارها، از نیویورک به تگزاس و نیواورلئان، چیزها خیلی تغییر کرده است.»

آدرین گرنیر و سایر بازیگران مجموعه تلویزیونی «دارو دسته» در نسخه سینمایی آن بازی می کنند. «دارو دسته» از اویل ماه ژوئن بتدریج سینماهای آمریکای شمالی، استرالیا و اروپا اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد