Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نوازنده شهیر سبک راک گیتار آکوستیک را کنار گذاشت

نوازنده شهیر سبک راک گیتار آکوستیک را کنار گذاشت
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پل ولر، هنرمند بریتانیایی و عضو گروه “جم” که از مشهورترین نوازندگان سبک پاپ راک شمرده می شود، آماده است تا تازه ترین آلبوم خود را منتشر کند. او خبر

آگهی

پل ولر، هنرمند بریتانیایی و عضو گروه “جم” که از مشهورترین نوازندگان سبک پاپ راک شمرده می شود، آماده است تا تازه ترین آلبوم خود را منتشر کند. او خبر می دهد که در آلبوم تازه اش، “گیتار آکوستیک” را از بین سازها حذف کرده است.

پل ولر: «من می دانستم که چه کاری را نمی خواهم انجام بدهم. اما نمی دانستم چه باید بکنیم. من فقط می خواستم یک چیز تازه بشنوم، یک چیز واقعا جدید و نمی دانستم آن چه خواهد بود. می دانید، وقتی شما یک، دو یا سه آهنگ را آماده می کنید و در اختیار می گیرید، آن وقت آنها خودشان را پیدا می کنند، در مسیر قرار می گیرند و به خودشان فرم می دهند.»

ولر با همکاری دیگر اعضای گروه یعنی استیو کرادوک و اندی لوییس و نیز با کمک “سید آرتور” از گروه “پسی ادلیک“، به آن آوایی که می خواست بشنود، دست یافت.

پل ولر توضیح می دهد: «خب من نمی خواستم به یک روش سنتی و با گیتارهای آکوستیک مانند شش هفت آهنگ دیگری که شما می شناسید این کار را انجام بدهم. فکر می کنم شما گمان می کنید که یک کار خوب همان است که ترانه، ملودی و صدای خوبی دارد. خب همین است، اما واقعا انتخاب و تنظیم است که کمک می کند تا ما به آن چیزی که می خواهیم برسیم. به چیزی که انتظارش را داریم و به ما لذت می دهد.»

ترانه های آسمان سفید و زمان طولانی از تازه ترین آلبوم پل ولر، از تاریخ هجدهم ماه مه در بریتانیا منتشر شده اند. آخرین آلبوم او که در سال ۲۰۱۲ به بازار آمد، در زمان انتشار، به سرعت در صدر جدول پرفروش های بریتانیا جای گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟