Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دردسرهای جاودانگی در فیلم ««سن آدَلاین»

دردسرهای جاودانگی در فیلم ««سن آدَلاین»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیلم درام و عاشقانه «سن آدَلاین» (The Age of Adaline) داستان دختری زیبا به نام آدَلاین با ابازی بلیک لایولی است که هرگز پیر نمی شود: وی بمدت هشت دهه

آگهی

فیلم درام و عاشقانه «سن آدَلاین» (The Age of Adaline) داستان دختری زیبا به نام آدَلاین با ابازی بلیک لایولی است که هرگز پیر نمی شود: وی بمدت هشت دهه در سن ۲۹ سالگی باقی مانده است.

آدَلاین این راز را همه مخفی می کند و برای حفظ جاودانگی اش دل به هیچ مردی نمی سپارد. تا اینکه سر و کله مردی در زندگی ش پیدا می شود، آدَلاین دلداده این مرد می شود و تصمیم می گیرد جاودانگی را به بخاطر این عشق فدا کند.

میخیل هایسمن در فیلم نقش مقابل بلیک لایولی را بازی می کند و می گوید: «سن آدلاین، داستان زنی به نام آدالین با بازی بلیک است که بدنبال حادثه تصادفی عجیب، در سن ۲۹ سالگی باقی می ماند و در فیلم زندگی او طی چندین دهه را دنبال می کنیم و متوجه می شویم با اینکه همه فکر می کنند پیر نشدن باید چیز خوبی باشد، در واقع مثل نفرین است، چون باعث تنهایی او می شود.»

بلیک لایولی، هنرپیشه ۲۷ ساله آمریکایی می گوید: «هر کس را آدَلاین که دوست دارد، می میرد و او هنوز زنده است. به نظرم هیچ چیز به این اندازه غم انگیز نیست. واقعا ترسناک است که آدم به استقبال عشق برود در حالی که می داند در نهایت این عشق را از دست می دهد زیرا کسی را که دوست دارد، روزی می میرد و او همچنان در دام زمان گرفتار شده است.»

تا ابد جوان ماندن باعث تنهایی آدَلاین می شود زیرا وقتی به ۴۵ سالگی می رسد، کم کم سوء ظن اطرافیانش را برمی انگیزد و برای مخفی کردن رازش مجبور است فرار کند و هر ده سال یک بار، تغییر هویت دهد، وی حتی نمی تواند با دخترش زندگی کند.

فیلم «سن آدَلاین» به کارگردانی لی تولند کریگر، کارگردان آمریکایی هم اکنون در سینماهای سراسر اروپا اکران شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد