فیلم کمدی «خانه» با صدای ریانا و استیو مارتین

فیلم کمدی «خانه» با صدای ریانا و استیو مارتین
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیلم کمدی «خانه» با موضوع حمله بیگانگان به کره زمین حاصل یک همکاری رویایی است که در آن صدای ریانا، استیو مارتین، جیم پارسونز و جنیفر لوپز شنیده می

آگهی

فیلم کمدی «خانه» با موضوع حمله بیگانگان به کره زمین حاصل یک همکاری رویایی است که در آن صدای ریانا، استیو مارتین، جیم پارسونز و جنیفر لوپز شنیده می شود.
این فیلم داستان یک موجود دوست داشتنی غیر متعارف را روایت می کند که به زمین می آید و از دست همنوعان خویش فرار می کند و در ادامه دختری جوان به نام تیپ را ملاقات می کند. این فیلم روایتگر یک دوستی غیر متعارف است.

جیم پارسونز، هنرپیشه می گوید: «این مردمان همگی چیزهایی درباره دیگری فکر می کنند و بعد درمی یابند که وقتی ایده های پیش داورانه خود را کنار می گذارند، در عمل مشخص می شود که آنها مشترکات زیادی دارند و با هم دوست می شوند.»

استیو مارتین نیز می گوید: « این فیلم همچنین درباره کسی است که خانه اش را پیدا می کند و خانه اش جایی می شود که دوستان جدیدش آنجا هستند.»

ریانا علاوه بر اجرای صدای تیپ دختر دوازده ساله این فیلم، چندین آواز اصلی فیلم را نیز ضبط کرده است. او همچنین در شکل گیری کل موسیقی متن فیلم نقش داشته است که شامل ترانه هایی از کایسزا، چارلی ایکس سی ایکس، استارگیت و استر دین می شود.

ریانا می گوید: «لحظاتی می خواستم که موزیک فیلم شاد باشد و لحظاتی هم می خواستم غمگین باشد. من واقها می خواستم که هر لحظه از فیلم احساس را برانگیزد. می خواستم که بچه ها واقعا از آن لذت ببرند. می خواستم بزرگترها هم از آن لذت ببرند. در عین حال دوست داشتم که موزیکی باشد که از رادیو پخش شود.»

فیلم «خانه» براساس کتاب آدام رکس به نام «معنای واقعی روز اسمک» (The True Meaning of Smekday) که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد ساخته شده است. این فیلم از روز ۲۹ اسفند در بریتانیا اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد