Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

نمایشگاهی از آثار آلکساندر مک کئون در لندن

نمایشگاهی از آثار آلکساندر مک کئون در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمایشگاهی از آثار آلکساندر مک کئون در موزه ویکتوریا و آلبرت لندن افتتاح شد. مک کئون که در سال ۲۰۱۰ خودکشی کرد، بی تردید یکی از موفق ترین و

آگهی

نمایشگاهی از آثار آلکساندر مک کئون در موزه ویکتوریا و آلبرت لندن افتتاح شد. مک کئون که در سال ۲۰۱۰ خودکشی کرد، بی تردید یکی از موفق ترین و تاثیرگذارترین طراحان تاریخ مد بود.

این نمایشگاه «زیبایی وحشی» نام دارد. برخی از آثار این نمایشگاه، پیش تر، در سال ۲۰۱۱ در موزه متروپولیتن نیویورک به نمایش درآمده و با استقبال گسترده ای همراه شده بود.

علاوه بر طراحی های یگانه، مک کوئین شخصیت مرموزی داشت. او بر عکس بسیاری از همکارانش خیلی اهل خودنمایی نبود، تا آنجا که می توانست از حضور در رسانه طفره می رفت و همزمان شوهایی یگانه و نامتعارف برگزار می کرد که بر ابعاد اسرار آمیز شخصیت او می افزود.

سونت استانفیل، مشاور هنری نمایشگاه «زیبایی وحشی» می گوید: «او قصه گویی توانا بود. شوهای او فقط نمایش لباس نبود بلکه روایت او از طراحی آن لباسها بود که در اکثر اوقات شگفت انگیز و بعضا تکان دهنده و حتا آزار دهنده بودند. البته هدف ایجاد شوک یا ترس نبود، هدف برگزاری نمایشی فرای قواعد مرسوم بود.»

این نمایشگاه با حدود ۲۴۰ نمونه طراحی و لباس، بزرگترین مجموعه از آثار مک کوئین را شامل می شود.

«زیبایی وحشی» تا ماه اوت در موزه ویکتوریا و آلبرت لندن برقرار خواهد بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟