Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

قلب یاغی؛ آلبوم جدید مدونا

قلب یاغی؛ آلبوم جدید مدونا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مدونا با آلبوم جدید خود موسوم به «قلب یاغی» (Rebel Heart) نشان داد در پنجاه و شش سالگی هم باید او را یکی از ارکان غیرقابل انکار موسیقی پاپ به حساب

آگهی

مدونا با آلبوم جدید خود موسوم به «قلب یاغی» (Rebel Heart) نشان داد در پنجاه و شش سالگی هم باید او را یکی از ارکان غیرقابل انکار موسیقی پاپ به حساب آورد.

این خواننده آمریکایی در توضیح آلبوم خود گفت: «الهام اولیه برای ساخت این آلبوم به این نحو بود که می خواستم آلبومی دو قسمتی بسازم که هر قسمت شامل ده آهنگ باشد. یک قسمت چرایی اینکه نام آلبوم را قلب یاغی گذاشته ام و معرفی سرکشی های تحریک آمیز خودم و در قسمت دیگر بخش بیشتر عاطفی و آسیب پذیر خودم.»

توبی گد، ملکه پاپ دنیا را در نوشتن آهنگهای این آلبوم یاری داده است. این اولین آلبوم مدونا از سال 2012 بشمار می رود. هر چند او هنوز هم به خلق موسیقی بعنوان یک تفریح نگاه می کند اما از حواشی ای که تکنولوژی می تواند برای موسیقی ایجاد کند، غافل نیست.

او در این باره می گوید:«نوشتن آهنگ سخت تر نشده. آنچه مشکلتر شده، پیدا کردن تولید کنند ای است که از ابتدا تا پایان همراه شما در استودیو بنشیند تا کار تولید نهایی شود. بویژه وقتی سر و کارتان با دی جی ها می افتد که واقعا سرشان شلوغ است و دائم در سفرند. و اینکه محتوای آهنگ های شما قبل از تمام شدن جایی درز نکند، که در اینصورت کارتان سخت تر هم می شود.»

در آلبوم جدید مدونا شاهد حضور کانیه وست، رپر و خواننده هیپ هاپ معروف آمریکایی و همینطور مایک تایسون بوکسور هم هستیم.

مدونا در این مورد می گوید: «خیلی سرگرم کننده بود… می دانید کانیه بود دیگر. شخصیتش طوری است که مسئولیت پذیر است. از همکاری با هم لذت می بریم. اینکه تحرک بوجود بیاوریم، مردم را بیدار کنیم و یک حرکتی ایجاد کنیم.»

تور کنسرتهای مدونا از 29 اوت از میامی آغاز می شود. در ماه نوامبر به کلن در آلمان سفر می کند و سپس در شهرهای مختلف اروپایی از جمله در بارسلون، لندن و پاریس کنسرت برگزار خواهد کرد.

بلیط های این کنسرتها در همان دقایق اول عرضه، بفروش رفته اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟