نگاهی به هفته مد میلان

نگاهی به هفته مد میلان
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

چهارشنبه ای که گذشت، روز بزرگی برای «گوچی» بود. این مارک ایتالیایی نخستین گام خود را تحت مدیریت جدید الساندرو میشل محکم برداشت. «گوچی» در نمایشگاه مد

آگهی

چهارشنبه ای که گذشت، روز بزرگی برای «گوچی» بود. این مارک ایتالیایی نخستین گام خود را تحت مدیریت جدید الساندرو میشل محکم برداشت.

«گوچی» در نمایشگاه مد میلان از گلچین پاییز و زمستان آینده پرده برداشت. «گوچی» با معرفی معجونی از رنگهای قهوه ای، بژ، قرمز و آبی گل گندمی و همینطور کتهایی گلدار و بعضا اغراق شده، تحسین علاقمندان بسیاری را برانگیخت.

محصولات «آلبرتا فررتی» هم در نمایشگاه مد میلان توجه زیادی به خود جلب کردند. تلفیقی از زیبایی های طبیعی، ادبیات و فلسفه زندگی در کنار زیبایی شناسی سطح بالای ایتالیایی و بکار بردن همزمان ابریشم ، پشم و نخ های راه راه هم یکی از نکات برجسته «آلبرتا فرری» بود.

در کنار این، نباید از گلهای برجسته بالاتنه هم بسادگی گذشت که از قرار معلوم طرفداران زیادی پیدا کرد.

در پایان به بررسی آخرین گلچین روبرتو کاوالی، طراح مشهور ایتالیایی در هفته مد میلان بپردازیم که با آرایش مو و چهره ارتباط زیادی دارد.

جیمز پسیس، آرایشگر مدل ها در این باره می گوید: «الآن در پشت صحنه «جاست کاوالی» هستیم و مشغول آرایش یکی از مدل ها… دختر مدلی که در سفر است. دنیا را دیده است و حالا با مدل موی خود می خواهد این موضوع را نشان دهد.»

طرحهای گلچین جدید «کاوالی» تلفیقی از مخمل و چرم به رنگ های آبی، آبی نفتی و نیز سیاه است.

پوتین ها و کیفهای دستی رنگارنگ، در کنار بلوزهای یقه اسکی و پیراهنهایی با طرحهای خاص، جذابیت نمایش مانکن ها را دوچندان کرده بود.

کاوالی در حاشیه بالاتنه و دامنهای جدید خود هم بطرز قابل توجهی از ابریشم استفاده کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟