ویل اسمیت و مارگوت رابی در فیلم تمرکز

ویل اسمیت و مارگوت رابی در فیلم تمرکز
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در فیلم کمدی- رمانتیک «تمرکز»، ویل اسمیت بازیگر آمریکایی، نقش یک فریبکار مجرب به نام نیکی را بازی می کند که در برخوردی تصادفی با دختری به نام جس

آگهی

در فیلم کمدی- رمانتیک «تمرکز»، ویل اسمیت بازیگر آمریکایی، نقش یک فریبکار مجرب به نام نیکی را بازی می کند که در برخوردی تصادفی با دختری به نام جس شیفته اومی شود. نقش جس را مارگوت رابی ستاره استرالیایی هالیوود بازی می کند.

در این فیلم، پس از آنکه هر دو دل باخته هم می شوند، نیکی به یکباره رابطه اش را قطع می کند و تنها سه سال بعد در میانه ماجرای یک سرقت به جس بر می خورد و ماسک از چهره فریبکار او می افتد.

ویل اسمیت پس از بازی در فیلم علمی- تخیلی «پس از زمین»، به کارگردانی ام. شیامالان در سال ۲۰۱۳، این اولین بار است که در یک نقش اصلی ظاهر می شود.

ویل اسمیت درباره تجربه خود از این فیلم می گوید یاد گرفته که در سینما تنها روی اعتماد به نفس خود تکیه نکند: “سینما تنها موفقیت نیست، بلکه واقعا خطرناک هم هست. من برای خودم فرض می کنم که در فضایی از خلاقیت، معنویت و هنر در حال بلوغم و نقشی به من داده شده که تلاش می کنم تا با بهترین نیات آنرا اجراکنم، بدون هیچ وابستگی احساسی به آنچه درخواهد آمد.”

مارگوت رابی پس از بازی در فیلم «گرگ وال استریت» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و بازیگری لئوناردو دی کاپریو، اکنون در فیلم تمرکز نیز یک شخصیت قوی زنانه از خود ارائه می کند. او هنگام ظاهر شدن روی فرش قرمز نیز افکار برابری خواهانه برای زنان را با پاتریشیا آرکت بازیگر فیلم «پسربچگی» در میان گذاشت.

مارگوت رابی: “فکر می کنم همه زنان به خواست برابری واقعا توجه دارند و تلاش می کنند تا شرایط را تغییر دهند. اکنون زنان در تعداد زیادی از نقش های برجسته بازی می کنند و من مطمئنا طرفدار ادامه این تلاش هستم.

فیلم تمرکز از ۲۷ فوریه در آمریکا اکران می شود و در طول ماه مارس در سراسر جهان روی پرده نقره ای خواهد رفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد