Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

انتشار آلبوم جدید «شلاق سحرآمیز» از گروه راک بلر

انتشار آلبوم جدید «شلاق سحرآمیز» از گروه راک بلر
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه موسیقی راک چهارنفره «بلر» در رستوران گلدن فونیکس در محله چینی ها در وست اند لندن به طرفداران خود پیوستند تا در میان جمعی از خبرنگاران، از انتشار

آگهی

گروه موسیقی راک چهارنفره «بلر» در رستوران گلدن فونیکس در محله چینی ها در وست اند لندن به طرفداران خود پیوستند تا در میان جمعی از خبرنگاران، از انتشار آلبوم جدید خود به نام «شلاق سحرآمیز” خبر دهند.

گروه بلر که یک گروه موسیقی راک آلترناتیو انگلیسی است هشتمین آلبوم خود را با تک آهنگ «گو اوت» یا «برو بیرون»، ۲۷ آوریل به بازار خواهد فرستاد. این اولین آلبوم جدید گروه بلر پس از آلبوم «تینک تنک» در سال ۲۰۰۳ است. گروه بلر در سال ۱۹۸۸ در لندن تاسیس شده است.

دامون آلبارن، خواننده و رهبر گروه می گوید: “برای گروه های موسیقی مانند راک دشوار است که با شرایط موجود به تولید موزیک پر انرژی ادامه دهند و ناگهان به باتلاق استودیها بر بخورند و زندگی آنها در این مسیر به هدر رود. منظورم این است که چه مدت طولانی یعنی حدود ۱۶ سال گذشته تا ما چیز تازه ای عرضه کنیم.”

برای ضبط تک آهنگ «برو بیرون» از آلبوم جدید مدت زیادی طول کشید. در این مدت گروه بلر کنسرت های زیادی را لغو کرد و برای ساختن این آهنگ اعضای گروه در بهار ۲۰۱۳ به مدت پنج روز گردهم آمدند. در ماه نوامبر گذشته صدای دامون آلبارن روی آهنگ ضبط شد و تهیه کننده گروه آنرا برای انتشار آماده کرد.

دامون آلبارن: “مردمی که از گذشته با ما آشنا هستند می دانند که زندگی و کار ما چگونه است. اما در این آلبوم ما چیزهای تازه و مهیجی ارائه کرده ایم. می توانم بگویم چیزی بیشتر از موسیقی.”

گروه بلر انتظار دارد که پس از انتشار آلبوم شلاق سحرآمیز، طرفداران تازه ای از نسل جدید را به خود جذب کند. این گروه در تابستان امسال برخی آهنگ های کلاسیک خود را نیز اجرا خواهد کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟