Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بازیگران فیلم «بهترین هتل عجیب مریگولد» به هند بازمی گردند

بازیگران فیلم «بهترین هتل عجیب مریگولد» به هند بازمی گردند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیلم دوم «بهترین هتل عجیب مریگولد» به کارگردانی جان مدن، کارگردان بریتانیایی سینما و تئاتر بزودی در سینماهای اروپا و ایالات متحده آمریکا اکران می

آگهی

فیلم دوم «بهترین هتل عجیب مریگولد» به کارگردانی جان مدن، کارگردان بریتانیایی سینما و تئاتر بزودی در سینماهای اروپا و ایالات متحده آمریکا اکران می شود.

این کمدی بریتانیایی مانند فیلم اول ماجراهای تعدادی سالخورده بریتانیایی را روایت می کند که برای استراحت به هتلی ارزان و عجیب و غریب در شهر جیپور هند می روند.

فیلم اول «بهترین هتل عجیب مریگولد» را هم جان مدن ساخته بود و نزدیک به ۱۳۵ میلیون دلار فروش داشت. فیلم در سال ۲۰۱۲ اکران شد و منتقدان از آن استقبال کردند. مجموعه بازیگرانِ فیلم اول، یعنی مگی اسمیت، جودی دنچ، بیل نای و سلیا ایمری در قسمت دوم نیز حضور دارند.

بازیگران مشهور سینمای بریتانیا از سفر دوباره به هند و بازی در قسمت دوم فیلم «بهترین هتل عجیب مریگولد» خوشحال هستند.

بیل نای، هنرپیشه بریتانیایی درباره بازی در فیلم دوم و سفری دوباره به هند می گوید: «خیلی خوب بود که به هند برگشتیم. این بار کمی آرامتر بودیم. آدم وقتی به جای جدید سفر می کند، احساس راحتی ندارد. سفر به هند هم آدم را شوکه می کند. خیلی خوب بود که توانستیم دوباه به هند بیایم و در آرامش از سفر لذت ببریم.»

سلیا ایمری، هنرپیشه ۶۲ ساله بریتانیایی در مورد بازگشت به هند می گوید: «[هند] جایی است روحانی و باعث فروتنی می شود. چون در زندگی آنقدر اسیر مادیات می شویم و بعد نگاه می کنیم و مردمی را می بینم که هیچ چیز ندارند و با این حال سرشار از خوشی هستند.»

پیام فیلم دوم «بهترین هتل عجیب مریگولد» همانند قسمت اول این است: «از هر لحظه زندگی استفاده کن». فیلم این ایده را به بیننده القا می کند که مهم نیست چقدر از عمرش گذشته است، باید زندگی را برای در آغوش بکشد.

ریچارد گی یر، بازیگر آمریکایی، در قسمت دوم فیلم «بهترین هتل عجیب مریگولد» به جمع بازیگران بریتانیایی این کمدی پیوسته است. وی نقش دو پاتل سرمایه گذاری را بازی می کند که رؤیایش این است که کار و کاسبی اش را گسترش دهد و یک هتل دوم افتتاح کند.

فیلم دوم «بهترین هتل عجیب مریگولد» از اوایل بهار به تدریج در سینماهای اروپا اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد